Sunkios antklodės – puikus sprendimas miego kokybei gerinti

Sunkios antklodės – puikus sprendimas miego kokybei gerinti
Lietuva
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Geras ir kokybiškas miegas – tai produktyvi diena, retesnės sveikatos problemos, pakili nuotaika ir tiesiog kur kas malonesnė savijauta. Deja, geras miegas toli gražu džiugina ne visus, tad labai svarbu imtis priemonių, kurios gali visapusiškai ar bent jau dalinai pagerinti miego kokybę. Sunkios antklodės – viena iš galimybių, kuri paskutiniu metu aptarinėjama labai aktyviai.


Sunkių antklodžių svorio standartas yra nuo 6 iki 11 kg. Nerimaujate, kad tai gali būti per sunku Jūsų kūnui? Tikrai nebus. Kodėl? Visa magija slypi smulkiuose stiklo rutuliukuose, kurie padeda pasiekti rekomenduotiną 10–15 proc. žmogaus kūno svorio antklodės sunkumą.


Raminantis poveikis

 

Sunkios antklodės – tikrai ne tik mados reikalas. Vis dažniau medikai jas rekomenduoja asmenims, kurie naktimis labai sunkiai užmiega, daug vartosi, kurie yra sudirgę nuo aplinkos. Taip pat jos rekomenduojamos ir asmenims, kurie yra hiperaktyvūs ir kasdien susiduria su stresu. Tokia pasirinkta patalynė gali padėti nusiraminti. Ir jokio skirtumo, ar ji yra naudojama vaiko, ar suaugusio asmens.

 

Lėtinamas nervų sistemos aktyvumas

 

Autonominė nervų sistema yra atsakinga už žmogaus aktyvumą dienos ir nakties metu. Kai ji yra labai aktyvi, žmogus dažniausiai prastai miega. Tokiu metu jį gali kankinti įvairūs neramumo sindromai. Todėl šiais atvejais kokybiškas miegas yra itin svarbus ir nakties metu būtina kūną paruošti poilsio režimui. Su sunkia antklode galima sumažinti nerimo simptomus, o ilgainiui net visiškai panaikinti. Žinoma, tam dažniausiai reikalingas kompleksinis problemos sprendimas pasitarus su specialistais, tačiau pasirinkta tinkama antklodė yra geras pirmas žingsnis.


Kontroliuoja serotonino išsiskyrimą


Ar žinojote, kad hormonas serotoninas yra atsakingas už tai, kad žmogus miegotų kokybiškai ir tuo pačiu konkretų laiko tarpą? Tikrai taip. Jo darbas yra pasirūpinti, kad būdravimo ir miego režimai būtų atskirti tam tikromis fazėmis ir tuo pačiu žmogus miegotų tuo metu, kai jam reikia. Šiuo atveju tai yra naktis. 


Geras, kokybiškas nakties miegas – viskas, ko reikia žmogui per parą. Tokiu atveju dieniniai miegeliai net nebus reikalingi. Sunki antklodė veikia žmogų ir juntamas slėgis, kuris skatina serotonino išsiskyrimą ir tuo pačiu padeda jam miegoti geriau, giliau.


Kokybiško miego pradžia – tinkamos antklodės pasirinkimas. O ji ar jau yra Jūsų miegamajame?

Remiamas turinys