Sportas2017 m. Lapkričio 23 d. 09:29

„Sūduva“ Minske pralaimėjo ir antrą kartą

Marijampolė

21103

Marijampolės „Sūduvai" ir antruoju bandymu nepavyko pralaužti „Tsmoki-Minsk" komandos pasipriešinimo. Marijampolietės antrosiose rungtynėse pralaimėjo baltarusėms rezultatu 56:76 (17:15, 15:26, 11:20, 13:15) bei patyrė trečiąją nesėkmę Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionate. Vakarykštėse rungtynėse marijampolietės taip pat neprilygo „Tsmoki-Minsk" komandai bei taip pat pralaimėjo rezultatu 89:65.

Susitikimo pradžia nieko blogo „Sūduvai" nežadėjo – lyg ant sparnų rungtyniavusi Greta Tamašauskaitė smeigė vieną tritašakį po kito ir vedė „Sūduvą" į priekį 17:12. Antrajame kėlinyje prasidėjo „Sūduvos" bėdos baudos aikštelėje. Viktorija Hasper šeimininkavo Baudos aikštelėje ir pradėjo krauti „Tsmoki-Minsk" komandai pranašumą, kuris prieš didžiąją pertrauką siekė 9 taškus 41:32.

Pertrauka „Sūduvos" bėdų neišsprendė – marijampolietės toliau smuko žemyn, o prieš lemiamą ketvirtį jų deficitas tapo triuškinantis 43:61. „Tsmoki-Minsk" išsaugojo savo persvarą ir šventė antrą pergalę iš eilės.

„Sūduva": G. Tamašauskaitė (5/8 trit.), D. McCray 12, L. Mikelevičienė 10.

„Tsmoki-Minsk": V. Hasper 20 (11 atk. kam.), A. Suščyk 10, R. Theriot 9.