Su savivaldybės darbu susipažino Neringos jaunimas

Su savivaldybės darbu susipažino Neringos jaunimas
Neringa
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Neringos savivaldybės inf.

Kur Neringoje galėtų būti įkurtas dviračių, riedutininkų ir riedlenčių parkas diskutavo Neringos savivaldybėje apsilankęs miesto jaunimas. Vietos savivaldos dienos proga savivaldybėje apsilankė apie 30 Neringos gimnazijos I, II bei IV klasių moksleivių. Jaunimą atlydėjo Neringos gimnazijos istorijos vyr. mokytoja, II gimnazijos klases auklėtoja Vilma Maksevičienė.

Viešnagės savivaldybėje metu jaunimui pristatyta kaip savivaldybėse vyksta sprendimų priėmimo procesas bei kaip sprendžiamos miestui ir gyventojams aktualios problemos.

Įžanga į susitikimą tapo Neringos savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorės Žydrūnės Janauskienės pristatymas apie savivaldą. Neringos savivaldybės mero Dariaus Jasaičio kvietimu jaunimas sudarė savo savivaldą – išsirinko juos atstovausiantį merą, kuriuo tapo I Neringos gimnazijos klasės moksleivis Kajus Verpečinskas bei mero pavaduotoją, kuriuo paskirtas jo bendraklasis  Vilius Andrecas. Laikinojo mero teikimu Neringos savivaldybės administracijos direktoriumi buvo paskirtas taip pat I gimnazijos klasės moksleivis Marius Burneika, o jo pavaduotoja –  bendraklasė  Vytė Lipnickaitė.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Meras Darius Jasaitis gimnazistus pakvietė išanalizuoti kiek anksčiau jaunimo išsakytą siūlymą kurorte įrengti dviračių, riedutininkų ir riedlenčių parką – diskutuota apie tai, kur toks objektas galėtų būti įrengtas, kokie žingsniai tam turėtų būti atlikti. Galimybes įrengti vadinamąjį „skatepark“ pristatė Neringos savivaldybės administracijos specialistai.

Diskutuota ir kitais jaunimui aktualiais klausimais, pavyzdžiui, jaunimo užimtumo bei dabar itin aktualiais civilinės saugos.

Neringos savivaldybės meras jaunimui pristatė savo darbo vietą, supažindino su savo darbo ypatumais bei pakvietė būti aktyviais dalyvaujant miesto gyvenime ir sprendimų priėmime.

Neringos jaunimo savivaldos diena organizuota spalio 10-ąją Lietuvoje minimos Vietos savivaldos dienos proga.