Su profesine švente pasveikinti Vilniaus rajono socialiniai darbuotojai

Su profesine švente pasveikinti Vilniaus rajono socialiniai darbuotojai
Vilnius
Reporteris Skaistė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Rugsėjo 27-ąją, Socialinių darbuotojų dieną, Vilniaus rajono savivaldybės socialinių paslaugų įstaigose skambėjo nuoširdžiausi sveikinimai. Siekiant išreikšti padėką bei pagarbą Vilniaus rajone dirbantiems socialiniams darbuotojams, Savivaldybės atstovai aplankė socialinių paslaugų įstaigas bei įteikdami saldžias dovanėles linkėjo džiugių ir gražių profesinės šventės akimirkų.  

Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Socialinės rūpybos skyriaus vedėja Irena Ingelevič kartu su pavaduotoja Elena Kačanovskiene Socialinių darbuotojų dienos proga aplankė Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo bei Juodšilių seniūnijos bendruomenės socialinių paslaugų centrus, Paberžės ir Kuosinės socialinius globos namus.

Savo ir merės Marijos Rekst vardu, I. Ingelevič dėkojo socialinių įstaigų darbuotojams už nuoširdų darbą, pastangas ir atsidavimą.

„Jūs esate senolių paguoda ir draugai. Jūs esate arčiausiai to, kuriam reikia pagalbos, palaikymo ar tiesiog šiltų žodžių. Šios gražios šventės proga dėkoju už Jūsų atsidavimą savo kilniam ir atsakingam darbui, už gerumą ir rūpinimąsi tais, kam to labiausiai reikia. Džiaugiamės, kad šioje srityje dirba profesionalūs darbuotojai ir seneliai bei negalią turintys asmenys jaučia Jūsų rūpestį bei stiprų palaikymą“, – lankydama socialinės įstaigas sakė I. Ingelevič.

Socialinių darbuotojų diena neįsivaizduojama ir be specialistų, kurie kasdien dirba pažeidžiamų vaikų ir šeimų gėrovės labui. Siekiant pasveikinti ir padėkoti socialiniams darbuotojams už jų rūpestį be globos likusiais vaikais bei už pagalbą šeimoms susiduriančioms su sunkumais, Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų šeimai ir vaikui skyriaus vedėja Kristina Malinovska aplankė Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių, Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės, BĮ Vilniaus rajono socialinių paslaugų  centrus bei VšĮ „Vaikų ir paauglių socialinį centrą“.

„Dėka Jūsų nuoširdaus darbo keičiasi šeimų gyvenimai. Jūs įdedate visas pastangas, kad šeimos įveiktų sunkumus, o be globos likę vaikai – rastų šiltus ir jaukius namus. Ačiū Jums už dovanojamą meilę, gėrį ir rūpestį“, - sakė Socialinių paslaugų šeimai ir vaikui skyriaus vedėja Kristina Malinovska ir įteikė saldžias dovaneles įstaigų darbuotojams.

Saldžiosios dovanėlės perduotos ir Savivaldybės administracijos specialistams. Tortai įteikti Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Socialinės rūpybos ir Socialinių paslaugų šeimai ir vaikui skyriaus darbuotojams.

Redakcija rekomenduoja