Su kokiomis blogomis savybėmis kovoja Zodiako ženklai?

Su kokiomis blogomis savybėmis kovoja Zodiako ženklai?
Vilnius
Unsplash.com nuotr.
Reporteris Elena Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Kiekvienas asmuo turi kažkokių blogų savybių, kurių norėtų ar turėtų atsikratyti. Astrologai sako, kad dažnai tos savybės priklauso ir nuo to, kada esame gimę.

1. Avinai – arogancija. Jie ne visada yra teisūs, bet nori tokie atrodyti. Šio ženklo žmonės mėgsta vadovauti ir būti pirmajame plane – taip mano darą visiems kitiems paslaugą.

2. Jaučiai – pokyčių baimė. Jie nekeis savo rutinos ir įpročių, nebent bus priversti. Nors daryti dalykus taip, kaip patinka, nėra blogai, tačiau šio ženklo žmonės yra nelankstūs, jei jiems siūloma kažkas naujo ir neįprasto – net jei ir siekiama gero rezultato.

3. Dvyniai – nevertinimas to, ką turi. Jiems sunku įvertinti tai, kas juos supa, – lengviau siekti to, kas nauja ir nepažįstama, vien dėl pokyčio.

4. Vėžiai – pasyvi agresija. Jie visada stengiasi parodyti gražiąją savo pusę, nebent jaučiasi nevertinami ar ignoruojami – tada tampa pasyviai agresyvūs. Tai niekam nenaudinga, nes kiti nežino, kas ne taip, o ir šio ženklo žmonės atsisako tai tiesiai šviesiai įvardyti.

5. Liūtai – pavydas. Jie mėgsta didžiuotis savimi ir kartais juos motyvuoja pavydas. Net turėdami gerą darbą, partnerį, gyvenimą, šio ženklo asmenys lygina save su kitais, turinčiais tai, ko jie neturi.

6. Mergelės – galvojimas, kad žino geriau už visus kitus. Nors jos yra įžvalgios ir protingos, nėra visada be išimties teisios. Mergelės nori kontroliuoti situaciją, kad viskas būtų pagal jų planą, nors tai ne visada geriausia kitiems.

7. Svarstyklės – noras visiems įtikti. Šio ženklo žmonės stengiasi, kad visi būtų laimingi: nors noras geras, tačiau kartais meluojama ar atsisakoma priimti sprendimą, nes bijoma, ką pagalvos kiti.

8. Skorpionai – nepasitikėjimas kitais. Nėra naujiena, kad jie nepastiki kitais, tačiau tas nepasitikėjimas gimdo kitą blogą įprotį – aplinkinių išbandymą, siekiant patikrinti, ar jais galima pasitikėti. Tokie žaidimai kitus atstumia.

9. Šauliai – pažadų laužymas. Jie nenori kitų nuvilti, todėl daug žada. Kartais tų pažadų neįvykdo dėl to, kad atsiranda naujų galimybių arba dėl įsipareigojimo baimės.

10. Ožiaragiai – uždarumas. Niekas nemano, kad emocijas reikia reikšti visą parą, tačiau šio ženklo žmonės netiki, kad jas išvis reikia reikšti. Taip tik sunkiau su jais užmegzti ryšį ir jį stiprinti.

11. Vandeniai – bendravimo stygius. Jie yra tokie atsakingi už savo laiką, kad dažnai palieka kitus nežinioje – nepraneša, kas vyksta, neatsako į skambučius ar žinutes. Kiti gali pagalvoti, kad šio ženklo žmonės pyksta ar liūdi, nors jie tiesiog nori pabūti vieni.

12. Žuvys – atidėliojimas. Visiems kartais reikia atitrūkti minutėlei. Žuvų minutėlės tęsiasi iki paskutinės sekundės, kai užduotis jau kelia didžiulį stresą.

Pagal užsienio žiniasklaidą.