Studentai varžėsi konkurse „Jaunasis statybininkas 2019“

Šiauliai
Urtė Drąsutytė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Kovo 14 d. Šiaulių valstybinėje kolegijoje vyko respublikinis studentų konkursas „Jaunasis statybininkas 2019“. Konkurse dalyvavo aštuonios Statybos studijų programos studentų komandos iš Šiaulių valstybinės, Klaipėdos valstybinės, Panevėžio, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijų.

Šis konkursas kasmet vis kitoje kolegijoje organizuojamas jau devintus metus.

Renginio tikslas – ne tik populiarinti statybos inžinieriaus specialybę, bet ir skatinti studentų tarpusavio bendradarbiavimą, ugdyti kūrybiškumą, gebėjimą taikyti teorines žinias praktinėje veikloje.

Dalyviai šmaikščiai pristatė savo komandas, deklamavo sukurtas eiles, pasakojo linksmas istorijas apie statybos inžinierių gyvenimą.

Teorinių žinių patikrinimo turnyre studentai turėjo pademonstruoti domėjimąsi statybos sektoriaus naujovėmis, pasaulio objektais, darbų sauga, pastatų konstrukcijomis, statybos darbų technologijomis. Teko išbandyti ir fizines jėgas!

1-ąją vietą iškovojo Klaipėdos valstybinės kolegijos komanda „Deformacinė siūlė“, 2-oji vieta atiteko Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos komandai „VTDK brigada“, o 3-iąją vietą užėmė Panevėžio kolegijos komanda „Panevėžio brigada“. Visi dalyviai buvo apdovanoti rėmėjų prizais ir diplomais.

Renginio organizatoriai dėkoja konkurso rėmėjams UAB „Kasada“, UAB „Eternit Baltic“ ir UAB „Finnfoam“ už komandoms skirtus prizus.