Boso atsikratymas #11: DNR paieškos reklamoje

Lietuva
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Etaplius.lt vasaros projektas „Kaip atsikratyti boso visai vasarai?“ dar nesibaigia ir mūsų bosei pažeria vis įdomesnių iššūkių! Šį kartą naujienų portalo direktorei teko pasiraitoti rankoves ir išbandyti save reklamos gamybos srityje.

Giedrė Brazlauskaitė lankėsi „DNR reklamos“ įmonėje, kurioje jai buvo paskirta užduotis kurti reklaminius lipdukus užsakovams. Įmonės vadovo paklausta, kur nori praleisti dieną reklamos srityje – ofise ar gamyboje, bosė nedvejodama pasirinko darbą prie reklamos gaminimo!

Visoje Lietuvoje reklaminius gaminius kurianti įmonė gali pasiūlyti aukščiausios kokybės lauko ir vidaus gaminių nuo kabinetų lentelių ir namo numerių iki šviesdėžių, tūrinių raidžių bei iškabų, taip pat įvairiausių spaudos darbų nuo lipdukų, tentų iki paveikslų ant drobės, fototapetų gamybos, visų transporto priemonių rūšių bei darbo ir kitų drabužių apklijavimo ar kitų individualių užsakymų.

Reklamos įmonė gali atlikti net ir išrankiausių ar sunkiai įgyvendinamų užsakovų projektus – reklamos gaminių įrengimas gali būti atliekamas sunkiomis sąlygomis ar dideliuose aukščiuose.

„DNR reklama išskirtinė tuo, kad visus vizualinius darbus atlieka pagal kliento pageidavimus, gamintojai patys projektuoja, sutvarko ir suderina reklamos leidimus savivaldybėse ir kitose atsakingose institucijose.

 

Darbuodamasi reklamos gamyboje ir kurdama reklamos užsakymą – Vyčio lipduką automobiliui – bosė džiaugėsi „DNR reklamoje“ atradusi ir tam tikrą Lietuvos DNR.

„Kiekvienas darbas yra meditacija, jei tau patinka jį daryti!“, – į darbą pasinėrusi kalbėjo Etaplius.lt naujienų platformos vadovė.

 

Daugiau įspūdžių ir nuotykių, kaip mūsų bosei sekėsi darbuotis reklamos gamyboje, žiūrėkite naujausiame „Kaip atsikratyti boso visai vasarai?“ vaizdo įraše!

 

O jeigu nematėte ankstesnių bosės nuotykių, juos stebėti galite rubrikoje „Kaip atsikratyti boso visai vasarai?“