Striukės: kaip išsirinkti tobulą viršutinį drabužį šaltajam sezonui?

Striukės: kaip išsirinkti tobulą viršutinį drabužį šaltajam sezonui?
Vilnius
Reporteris Austėja Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Striukės – vienas svarbiausių drabužių šaltojo sezono metu, kuris ne tik šildo, tačiau taip pat tampa ir pagrindine stiliaus dalimi. Šiandien vyrauja itin platus striukių bei paltų pasirinkimas, todėl tinkamiausio viršutinio drabužio paieškos gali tapti nemenku iššūkiu. AUDIMAS specialistai pateikia keletą naudingų rekomendacijų, kaip išsirinkti tobulą striukę šaltajam sezonui.

Striukės moterims ir striukės vyrams: pagrindiniai pasirinkimo kriterijai

Siekiant atrasti sau tinkamiausią viršutinį drabužį, striukės moterims ir striukės vyrams turėtų būti pasirenkamos atsižvelgiant į keletą pagrindinių pasirinkimo kriterijų.

  • Drabužių funkcines savybes. Pasvarstykite, ar Jūsų pasirinkta striukė moterims ir striukė vyrams turėtų būti nepraleidžianti lietaus, ar turėtų pasižymėti geromis šiluminėmissavybėmis ir pan.

  • Gyvenimo būdą. Jei kasdien keliaujate automobiliu, rinkitės trumpesnę, plonesnę striukę, kuri bus lengva bei nevaržys judesių. Jei daug keliaujate ne nuosavu transportu, pavyzdžiui, lėktuvu ar autobusu, rinkitės striukę, kuri bus lengvai supakuojama, o jei daug laiko aktyviai praleidžiate gamtoje, patariama rinktis striukę su membrana – unikalia lietaus bei vėjo nepraleidžiančia apdaila.

  • Individualius poreikius. Atkreipdami dėmesį į kitus striukės pasirinkimo aspektus, atsižvelkite ir į asmeninius poreikius: rinkitės tokio modelio, ilgio ir storumo striukę, kurią Jums labiausiai patiktų dėvėti ir su kuria jaustumėtės patogiai.

Pūkinės striukės moterims ir vyrams: rinkdamiesi atsižvelkite į viršutinio drabužio užpildą

Pūkinės striukės taip pat turėtų būti pasirenkamos atsižvelgiant į viršutinių drabužių užpildą: ar jis yra sintetinis, ar pūkų. Pūkų užpildai yra labai šilti ir striukės su jais puikiai tinka dėvėti vėsiais orais, o striukės su technologiškai ištobulintais sintetiniais užpildais, kaip ir natūraliais, lengvai prisitaiko prie aplinkos temperatūros bei leidžia odai kvėpuoti.

Verta paminėti, kad sintetinio užpildo striukės reikalauja kur kas mažiau priežiūros, nei striukės su pūkų užpildu. Tačiau tiek striukes su pūkų, tiek su sintetiniu užpildu patariama prižiūrėti laikantis drabužio gamintojo rekomendacijų, nurodytų gaminio etiketėje.

Žieminės striukės vyrams ir moterims: rinkdamiesi atsižvelkite į drabužio funkcionalumus

Skirtingų gamintojų žieminės striukės vyrams ir moterims pasižymi įvairiais funkcionalumais, į kuriuos verta atkreipti dėmesį. Prieš įsigydami bet kurią striukę, iš anksto apgalvokite, kokių papildomų funkcionalumų Jums gali prireikti: daugiau vidinių ar išorinių kišenių drabužyje, nusegamo gobtuvo, ar norite, kad drabužis būtų lengvai prižiūrimas ir pan.

AUDIMAS pūkinės striukės ir pūkiniai paltai internetu: šio sezono mados tendencijos

Kiekvienais metais skirtingi viršutinių drabužių gamintojai savo klientams siūlo naujausias mados tendencijas atitinkančias pūkines striukes ir pūkinius paltus internetu, tad ne išimtis – ir šis sezonas.

Lietuviško sportinių ir laisvalaikio drabužių prekinio ženklo AUDIMAS asortimente – ne tik funkcionalios, patogios bei bet kokioms oro sąlygoms pritaikytos, tačiau taip pat ir stilingos pūkinės striukės ir pūkiniai paltai internetu.

Šiemet, rudens bei žiemos laikotarpiu, bus madingi dideli gobtuvai, vyraus įstrižas skaidymas bei daigstymas. Populiaria mados tendencija taps skirtingų tekstūrų medžiagų derinimas viename gaminyje, labai svarbios bus ir techniškos detalės, pavyzdžiui, gobtuvo reguliavimas. Svarbu paminėti, kad viršutinis drabužis – striukė ar paltas – šaltuoju sezonu taps svarbiausiu akcentu kasdienėje aprangoje.

Šiais metais AUDIMAS striukių bei pūkinių paltų kolekcijoje populiariausi taps šilti žemės atspalviai, kurie suteikia stabilumo jausmą bei yra nepavaldūs tendencijoms. Naujausioje AUDIMAS viršutinių drabužių kolekcijoje atrasite pozityvias ir nuotaiką pakeliančias spalvas, tokias kaip „šafrano“ geltona ir „mango“ oranžinė.

 

Remiamas turinys