Stiliui oras nesvarbus: kaip šaltuoju sezonu atrodyti stilingai?

Stiliui oras nesvarbus: kaip šaltuoju sezonu atrodyti stilingai?
Vilnius
Reporteris Brigita Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Daugelis moterų sutiktų, jog prasidėjus šaltajam sezonui, atrodyti stilingai yra kur kas sudėtingiau – juk tuomet reikia pagalvoti ne tik apie įvaizdį, bet ir apie šilumą. Visgi, egzistuoja kelios paprastos taisyklės, kurios padės labai lengvai suderinti abu šiuos niuansus – įsidėmėjusios jas, net ir pačiomis šalčiausiomis dienomis jausitės patogiai ir atrodysite nepriekaištingai. Kokiais patarimais pravartu vadovautis siekiant tokių rezultatų?

Itin daug dėmesio skirkite rūbų sluoksniavimui

Galima sakyti, kad tai – kone svarbiausia šaltojo sezono taisyklė, kuri padės savo aprangą koreguoti priklausomai nuo konkrečios situacijos. Idealiu atveju po striuke ar paltu reikėtų vilkėti dar tris sluoksnius drabužių, tačiau jeigu kuris nors iš jų yra ypatingai šiltas, vieno papildomo rūbo galima ir atsisakyti. Turėkite omenyje, kad audinio šiluma ne visuomet priklauso nuo jo storio – jei norite išsaugoti kuo lieknesnį siluetą, pirmenybę teikite šilkui, vilnai ir kašmyrui.

Niekuomet neaukokite šilumos dėl mados

Kad ir kaip norėtųsi pasipuošti plonu lietpalčiu, pavasariniais batais ir dvidešimties denų pėdkelnėmis, palikite tokias garderobo detales šiltesniems orams. Net ir tuomet, jei prieš veidrodį atrodysite nepriekaištingai, išėjus į lauką, tokia situacija labai greitai pasikeis. Galite būti tikros – jeigu Jums bus šalta ir nepatogu, tai labai greitai pastebės ir visi aplinkiniai.

Pasirūpinkite galvos apsauga

Nors kepures mėgsta tikrai ne visos moterys, turėtumėte įsidėmėti, jog netvarkingi plaukai ir sušalusios ausys Jūsų stiliui žavesio tikrai neprideda. Reikėtų žinoti ir tai, jog 40-50 procentų kūno šilumos prarandama būtent per galvą, tad jeigu nesinori sušalti, tikrai vertėtų pagalvoti apie patikimą jos apsaugą. Priklausomai nuo konkrečios situacijos, galite rinktis kepures, ausines ar netgi skrybėles – plati jų įvairovė leis sukurti bet kokį įvaizdį. Visgi, jeigu su galvos apdangalais niekaip nepavyksta susidraugauti, turėkite omenyje, kad striukės moterims neretai turi pakankamai šiltus ir žavingus kapišonus – juos galėsite užsidėti tik tuomet, kai oro sąlygos taps nebepakeliamos.

Nepamirškite kokybiškų batų

Ne mažiau nei galvos, svarbi ir mūsų kojų apsauga – už tai atsakinga rudeninė ir žieminė avalynė. Idealiu atveju šiems sezonams pritaikyti batai turėtų būti pakankamai šilti ir neperšlampami, tačiau ypač pravartu turėti kelias skirtingoms situacijoms pritaikytas poras. Pavyzdžiui, tuomet, kai kelius nuklos sniegas, labiau tiks žema ir šilta avalynė, o jeigu žiema ateiti neskubės, galėsite vaikščioti ir su plonesniais ar netgi aukštesniais aulinukais. Plačią batų pasiūlą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje – ją apžiūrėti galite čia: https://pigu.lt/lt/grozis-ir-mada/avalyne-moterims/aulinukai.

Suteikite įvaizdžiui gyvybingumo

Tam, kad net ir šalčiausiomis dienomis atrodytumėte stilingai ir neatsiliktumėte nuo vyraujančių madų, itin atsakingai turėtumėte rinktis aksesuarus. Tiek aukščiau aptartos kepurės, tiek pirštinės, šalikai ar netgi Jūsų rankinė gali padėti suspindėti ryškiau – jeigu nevengsite ryškesnių spalvų, Jūsų įvaizdis nebus nei kiek nuobodus. Be to, jeigu turėsite kelis tokius skirtingus komplektus, net ir su ta pačia striuke ar paltu kiekvieną kartą galėsite atrodyti vis kitaip. Nepabijokite eksperimentų su naujais raštais ir spalvomis – net ir rudeninis Jūsų įvaizdis gali būti labai įkvepiantis.

Pasiruoškite skirtingiems scenarijams

Pastaruoju metu nuspėti orus tampa vis sudėtingiau, tad geriausia, jeigu Jūsų spintoje bus skirtingoms situacijoms pritaikyti, plonesni ir gerokai šiltesni drabužiai. Verta pagalvoti ir apie savo veiklas: juk paltas, kurį vilkite ypatingomis progomis nebus pats tinkamiausias pasirinkimas aktyviam laisvalaikiui lauke. Kuo daugiau skirtingų variantų turėsite, tuo lengviau susiruošite bet kokiems išėjimams į lauką – dėl to iš tiesų verta pasistengti.

Neišeikite iš namų be pagrindinių kosmetikos priemonių

Žiemiški orai gali nepagailėti ir nemalonių siurprizų, tad turėtumėte būti pasiruošusios ištaisyti bet kokias jos išdaigas. Makiažo valiklis per lietų nubėgusiam tušui, makiažo pagrindas atsiradusių trūkumų maskavimui, balzamas švelnioms lūpoms ir veidrodėlis efektyvesniam darbui – tai pagrindiniai gaminiai, kuriems turėtumėte surasti vietos savo rankinėje. Jie išgelbės bet kokiose situacijose.

Įsidėmėjusios visus šiuos patarimus, stilingai atrodysite nepriklausomai nuo oro sąlygų. Šiais laikais platus tiek rūbų, tiek ir kitų garderobo detalių pasirinkimas, tad jokių kompromisų ieškoti nebereikia – svarbiausia nepagailėti šiek tiek laiko ir paieškoti pačių tinkamiausių variantų. Juos suras net ir pačios išrankiausios pirkėjos!

 

Remiamas turinys