Stebuklas: šuo, išgyvenęs Kachovkos HE sprogimą, rado namus

Ekrano kopija 2023-12-20 140521 copy
Šiauliai
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Birželį įvykęs Kachovkos hidroelektrinės užtvankos sprogimas buvo tikra tragedija ne tik žmonėms, bet ir gyvūnams. Štai šuo iš Chersono buvo nuneštas srovės iki pat Odesos krantų. Laimei, Lenkijoje jam surasta nauja šeima. Apie tai pranešė visuomeninė organizacija „Animal SOS Odesa“.

Po minėto sprogimo šuo buvo ištrauktas iš plūduriuojančių šiukšlių krūvos ir išgelbėtas. Jį žmonės praminė Bonifacu.

„Kalėdinė pasaka Bonifacui iš Chersono. Kai jis buvo nešamas vandens ir nuolaužų srovės, jis negalėjo žinoti, kad tai bus ilgo kelio pradžia. Kelio į naują gyvenimą. Laimė, kad jis sėkmingai ištrūko iš sprogimo teritorijos ir jam pasisekė savo kelyje sutikti daug gerų žmonių“, – sakė gyvūnų teisių aktyvistai.

Kai šuo pateko pas savanorius, jo sveikatos būklė buvo prasta – jį gydė klinikose ir ambulatoriškai, apžiūrėjo, skyrė reabilitacijos kursus.

„Bonifacas keletą mėnesių praleido mūsų centre ir savo nuostabiu charakteriu ir pasitikėjimu žmonėmis greitai užkariavo tiek mūsų savanorių, tiek svečių širdis“, – pažymi savanoriai.

Jie ieškojo šuneliui naujų namų, kur būtų mylimas, ir surado šeimą Lenkijoje. Gyvūnų teisių gynėjai pasakojo, kad būsimi šeimininkai sutvarkė ir sumokėjo visus reikalingus dokumentus bei įsigijo Bonifacui traukinio bilietą. „Šuo netgi važiavo atskirame vagone“, – pažymi organizacija.

Savanoriai labai nerimavo, kaip gyvūnas išgyvens kelionę ir priims naują šeimą, tačiau dabar Bonifacas jau yra Lenkijoje. Paskelbtame vaizdo įraše matyti, kaip jis su šeimininkais vaikšto parke, miega ant minkštos antklodės. Akivaizdu, kad jis dabar yra laimingas, atsipalaidavęs ir mylimas.

„Kiekviena tokia istorija yra tikras stebuklas ir magija gyvūnui, kuris iš nežinios, tamsos ir sielvarto atsiduria naujame, kupiname džiaugsmo ir meilės gyvenime!“ – pabrėžia „Animal SOS Odesa“.

Parengta pagal Unian.net