Štangos spaudimo čempionate – mažeikiškių pergalės

Mažeikiai

Etaplius.ltŠaltinis: Mažeikių rajono savivaldybės inf.

267455

Savaitgalį Mažeikiuose vyko 15-asis Lietuvos klasikinio štangos spaudimo čempionatas, kuriame dalyvavo rekordiškai didelis dalyvių skaičius – apie 200. Mažeikių komandai atstovavo 28 sportininkai. Tarp čempionato rekordininkų, nugalėtojų ir prizininkų – ir mažeikiškiai sportininkai.

Čempionato dalyvius sveikino ir nugalėtojus bei prizininkus apdovanojo Mažeikių rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Kekytė, Lietuvos jėgos trikovės federacijos atstovai.

Rekordą M1 grupėje pasiekė Vaida Radvilienė, savo svorio kategorijoje išspaudusi 72,5 kg štangą.

Jaunimo grupėje savo svorio kategorijoje čempionu tapo pirmą kartą čempionate dalyvavęs Aleksas Vindašius, išspaudęs 135 kg štangą. Prizinę 2-ąją vietą savo svorio kategorijose užėmė Monika Judeikytė, Gabrielius Gasan, Matas Baranauskas, Saulius Raudys.

Jaunių ir jaunimo komandos iškovojo 2-ąsias vietas komandinėje įskaitoje.

Absoliučiu nugalėtoju atviroje suaugusiųjų grupėje tapo Mindaugas Valeiša, svorio kategorijoje iki 93 kg paspaudęs 190 kg. Veteranų M2 amžiaus grupėje absoliučiu nugalėtoju tapo Darius Ereksonas, svorio kategorijoje +105 kg paspaudęs 190 kg.

Čempionėmis tapo sporto klubo „Mažeikių švyturys“ moterų veteranių, vyrų veteranų ir vyrų suaugusiųjų amžiaus grupėje sportininkų komandos.

Varžybas organizavo sporto klubas „Mažeikių švyturys“ ir Lietuvos jėgos trikovės federacija.