Sprogmenų valstybės institucijose nerasta, dėl melagingo pranešimo pradėtas tyrimas

Sprogmenų valstybės institucijose nerasta, dėl melagingo pranešimo pradėtas tyrimas
Lietuva
BNS Fotobanko nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  BNS

Dėl melagingų pranešimų apie esą užminuotas 13 teisėsaugos institucijų ir ministerijų policija antradienį pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Patikrinus įstaigas, sprogmenų jose nerasta, pranešė Policijos departamentas.

Tarp 14-17 val. buvo gauta 13 elektroninių laiškų apie galimai užminuotas tam tikras valstybines institucijas: policijos komisariatus, prokuratūrą, teismus, ministerijas.

Policijai patikrinus visas institucijas, jokių sprogmenų ar kitų įtartinų daiktų nerasta. Evakuoti darbuotojai, patikrinus patalpas, galėjo grįžti į savo darbo vietas.

Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimai melagingo specialiųjų tarybų iškvietimo, maksimali už tai gresianti atsakomybė – treji metai laisvės atėmimo.

Apie padėtą sprogmenį laiškas gautas Vilniaus apskrities policijos komisariate, vėliau – Generalinėje prokuratūroje, Konstituciniame Teisme ir Vilniaus apygardos teisme.

Taip pat jų sulaukė Ekonomikos ir inovacijų, Krašto apsaugos, Socialinės apsaugos ir darbo, Vidaus reikalų, Žemės ūkio, Teisingumo, Susisiekimo, Finansų ir Aplinkos ministerijos.

Redakcija rekomenduoja