Sporto šventė „Universiada“ Kupiškio trečiojo amžiaus universiteto senjorams

Sporto šventė „Universiada“ Kupiškio trečiojo amžiaus universiteto senjorams
Kupiškis
Asta Vilimė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Kupiškio rajono savivaldybė

Vykstant Europos judumo savaitei Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centras suorganizavo renginį-sporto šventę „Universiada“ Kupiškio trečiojo amžiaus universiteto senjorams.


Į svečius iš Rokiškio atvyko asociacijos Rokiškio Aisštoko sporto klubo prezidentas Vaidas Valotka, kuris senjorams pristatė Aisštoko (Akmenslydžio) žaidimą ir „Cornholą“. Šventės metu senjorai taip pat išbandė savo jėgas žaisdami lėkščiasvydį, „Cimbolų“ mėtymą ir smiginio žaidimą.
 
Susirinkusius senjorus pasveikinti atvyko Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas ir Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja Jurgita Trifeldienė.
 
„Džiaugiuosi Kupiškio trečiojo amžiaus universiteto aktyvumu, veiklumu ir iniciatyvumu. Linkiu, kad varžybos Jums dovanotų pačias geriausias emocijas ir grįžtumėte namo tik su pačiais geriausiais įspūdžiais. Sportinio ryžto, kuo didžiausios sėkmės ir kuo stipriausios sveikatos!“, – kalbėjo Savivaldybės meras. Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja pasidžiaugė, kad Kupiškio trečiojo amžiaus universiteto narių noras judėti ir sportuoti niekur nedingo, nuolat auga, o naujus mokslus metus pasitinkama itin aktyviai.
 
Sporto šventės metu buvo išaiškintos komandos prizininkės, kurios apdovanotos diplomais, o visiems dalyviams įteikti atminimo medaliai. 
 
Sveikiname visus senjorus, aktyviai ir smagiai praleidusius popietę!