Sportas2017 m. Gegužės 10 d. 14:55

Sportas. Mokinių futbolo varžybos „Golas 2017“

Širvintos

2366

017 m. gegužės 4 ir 9 dienomis Širvintose vyko Lietuvos mokyklų futbolo žaidynių „Golas 2017“ rajoninės varžybos. Tai vienos iš masiškiausių varžybų mūsų rajone, kuriose šiemet dalyvavo aštuonios komandos. 2001 m. g. ir jaun. grupėje rungtyniavo Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos, Bartkuškio mokyklos-daugiafunkcio centro ir „Atžalyno“ progimnazijos komandos.

Rungtynės vyko ratų sistema. Pirmąją vietą iškovojo Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos komanda. Antroje vietoje liko Bartkuškio komanda, o trečiąją vietą iškovojo „Atžalyno“ komandos futbolininkai.

2004 m. g. ir jaunesnių moksleivių grupėje nugalėtojais tapo „Atžalyno“ progimnazijos jaunieji sportininkai. Antrąją vietą iškovojo Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos futbolininkai, trečiąją – Čiobiškio pagrindinės mokyklos komanda.

Komandos nugalėtojos apdovanotos Širvintų sporto mokyklos įsteigtomis nugalėtojų taurėmis, medaliais ir asmeniniais diplomais.

Specialūs prizai įteikti komandų prizininkių geriausiems puolėjams: Deividui Gudonui (L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazija), Viktorijai Vaitkevičiūtei (Čiobiškio pagrindinė mokykla). Geriausiems gynėjams: Lukui Bareckui („Atžalyno” progimnazija), Karolina Urbonavičiūtė („Atžalyno” progimnazija). Rezultatyviausių žaidėjų prizai atiteko Modestui Meilūnui (Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija) ir Rūteniui Milašui (Bartkuškio mokykla-daugiafunkcis centras). Geriausiais vartininkais pripažinti Aivaras Bičkauskas (Bartkuškio mokykla-daugiafunkcis centras) ir Lukas Lisauskas („Atžalyno” progimnazija).

Varžybų nugalėtojai dalyvaus apskrities finalinėse varžybose. Palinkėkime jiems sėkmės atstovaujant mūsų rajonui!