„Splius“ vadovui A. Klapatauskui įteikta garbinga Ch. Frenkelio vardo nominacija

Arymantui Oskaras
Šiauliai
Audronio Rutkausko nuotr.
Asta Šiukšterienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Telekomunikacijų bendrovės „Splius“ generalinis vadovas Arymantas Klapatauskas įvertintas vienu garbingiausių Šiaulių pramonininkų asociacijos apdovanojimu – Chaimo Frenkelio vardo nominacija.

Šis apdovanojimas, vadinamas savotišku Šiaulių verslo „Oskaru“, teikiamas per iškilmingą metinę Šiaulių pramonininkų asociacijos (ŠPA) konferenciją.

Šiųmečio ŠPA renginio, vykusio rugsėjo 7 d. Šiaulių Chaimo Frenkelio viloje, tema „Kūrybingumas versle“ skatina verslą ir pramonę, susiduriančius su konkurencija, skaitmeninių technologijų ir dirbtinio intelekto iššūkiais, ieškoti kitokio žvilgsnio, nebijoti netipiškų, kūrybiškų sprendimų.

„Kūryba – musų įmonės prigimtis“, – sakė apdovanojimą iš Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidento Vidmanto Janulevičiaus rankų atsiimdamas bendrovės „Splius“ vadovas A. Klapatauskas. 

 

A. Klapatauskui, jau 25 metus dirbančiam vadovu šioje telekomunikacijų bendrovėje, darbas ir naujovių paieška tapo gyvenimo būdu. O tai, kad telekomunikacijų bendrovės indėlis buvo įvertintas vietinių pramonės atstovų, – jam visiškai suprantamas dalykas.

„IT yra pramonės dalis, nes įrengimai keičiasi taip, kad jų valdymas neįmanomas be interneto, o mes jį ir teikiame. Be mūsų realiai neįmanoma naujoji pramonė“, – sakė A. Klapatauskas.

„Splius“ – didžiausias telekomunikacijos paslaugų teikėjas Šiaurės Lietuvoje, dėl nuolatinių modernizavimo paieškų ir investicijų į paslaugų kokybę jau trečią dešimtmetį sėkmingai veikiantis rinkoje.