Spalio 18-osios horoskopas: bus nelengva išsisukti nuo atsakomybės bei išlaidų

pexels-ylanite-koppens-5564399
Lietuva
Pexels.com nuotr.
Karolina Konopackienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Spalio aštuonioliktoji, trečiadienis – 291-oji metų diena (trečioji 42-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 74 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Kęsmina, Kęsminas, Kęsminė, Kęstartas, Kęstartė, Laiva, Liaudė, Liubartas, Liubartė, Lukas, Lukošius, Vaiva;
 
rytoj: Frida, Fridas, Geisvilas, Izaokas, Kantrimė, Kleopa, Kleopas, Kleopatra, Laura, Valys, Valmantas, Valmantė;
 
poryt: Adelina, Gedardas, Gedardė, Gedas, Gedautas, Gedautė, Gedutė, Gedutis, Gelmina, Gelminas, Gelvarda, Gelvardas, Irena, Saulena, Saulenė, Saulenis, Saulė, Saulius.
 
**************
 
Dangaus kūnai:
 
Saulė šiandien teka 7.51, leidžiasi 18.17. Dienos ilgumas – 10.26.
 
Šiandien – penktoji Mėnulio jaunaties diena.
 
Saulė Svarstyklių ženkle.
 
**************
 
Protingos mintys:
 
„Iš mūsų protėvių ateina mūsų vardai, bet iš mūsų dorybių – mūsų apdovanojimai“ (Lotynų patarlė).
 
**************
 
Astrologinė prognozė spalio 18-ajai, trečiadieniui
 
AVINAS. Šiandien rasite nemažai priežasčių jaustis nepatenkinti. Gerai, jeigu nepasitenkinimą malšinsite darbu, sportu, knygų skaitymu, užuot pasirinkę destruktyvius atsipalaidavimo būdus, nesaugias išvykas.
 
JAUTIS. Regis, turėsite finansinių rūpesčių. Bus nelengva išsisukti nuo atsakomybės bei išlaidų. Šiandien apskritai nepalanku skolinti ir skolintis pinigų, vertingų daiktų.
 
DVYNIAI. Šiandien visur reikės derintis prie kitų, ieškoti kompromisų bei pasitelkti gražbylystę norint pagerinti savo pozicijas. Netaktiškai bendraujant, labai lengvai kils nemalonūs debatai, susipriešinimas.
 
VĖŽYS. Net jei jums atrodo, kad darbe ir kitur puikiai sekasi, nepervertinkite savo galimybių bei aplinkinių palankumo. Jeigu nevengiate oponuoti ir konkuruoti, galite iššaukti susipriešinimą.
 
LIŪTAS. Racionalūs reikalavimai šaldys meilės santykius, vėsins romantiką. O jeigu tos romantikos ir nebuvo, tuomet liūdesio gali sukelti kiti dalykai – sumažėjęs kūrybingumas, nuovargis dėl vaikų keliamo erzelio, jaukumo stygius ar kt.
 
MERGELĖ. Veikiausiai iškils šiokių tokių piniginių ar emocinių sunkumų. Nelengva bus suderinti savo planus su aplinkinių. Pastarieji pernelyg reikš ar pirš nuomonę, taip pat moralizuos.
 
SVARSTYKLĖS. Situacija skatins daug bendrauti, ieškoti informacijos, tikrinti faktus. Gali nuvilti kai kurie žmonės, iš kurių daugiau tikėjotės. Galbūt jų elgesys griaus iliuzijas, vers kažkuo abejoti.
 
SKORPIONAS. Gana rami, produktyvi diena. Mintys suksis apie nuosavą verslą arba paprasčiausią komfortą, ramybę, stabilumą. Deja, kai kurių šalia esančiųjų norai viršys jūsų galimybes. Tai neabejotinai mažins jūsų vidinį saugumo jausmą.
 
ŠAULYS. Šiandien nepasitikėsite žmonėmis, viską vertinsite kritiškai. Kažkokią informaciją, perspėjimą atmesite net nesusimąstę, ką prarandate. Jūsų abejingumas gali atstumti artimą žmogų.
 
OŽIARAGIS. Giliai viduje jausite nerimą bei nepasitenkinimą. Galbūt graušitės dėl jums svarbaus asmens ištartų šaltų žodžių. Santykiams gali kenkti didelis jūsų priekabumas ar uždarumas. 
 
VANDENIS. Šiandien bus lengva susirasti bendraminčių, naujų draugų, bet taip pat lengva su kažkuo iš jų susipykti, nusivilti. Į siūlomas avantiūras žvelkite atsargiai.
 
ŽUVYS. Šiandien bus daug darbo, o rezultatai ne tokie geri ir greiti, kokių jums norisi. Arba ne tokie, kokių iš jūsų reikalauja kiti žmonės. Regis, nelabai pasitikėsite savo jėgomis, patrauklumu.
 
Geros dienos!