Sostinės pareigūnai ieško dingusio penkiolikmečio

D.SEREBRIANSKIJ NUOTRAUKA
Vilnius
D.SEREBRIANSKIJ nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Vilniaus miesto penktasis policijos komisariatas ieško dingusio be žinios penkiolikmečio Deimanto Serebrianskij, praneša Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Pirminiais duomenimis, šių metų rugpjūčio 10 d. apie 19 val. 30 min. penkiolikmetis, gimęs 2008 m., išėjo iš savo namų Vilniuje, Fabijoniškių gatvėje, ir iki šiol negrįžo.

Išeidamas D. Serebrianskij vilkėjo juodus marškinėlius su rausvu piešiniu priekyje, mūvėjo juodas kelnes, avėjo baltus batus. Iš namų pasiėmė baltos spalvos mobiliojo ryšio telefoną „Redmi 9“ pilkame dėkle.

Pasak pareigūnų, nepilnametis iš namų pabėga jau ne pirmą kartą, būna kartu su kitais iš namų ar globos namų bėgančiais nepilnamečiais.

Asmenis, žinančius apie šio penkiolikmečio buvimo vietą ar jį mačiusius, Vilniaus apskr. VPK prašo informuoti Vilniaus miesto penktojo policijos komisariato 3-iojo veiklos skyriaus vyresnįjį tyrėją Andrių Sadzevičių, mob. 8 698 13643, el. andrius.sadzevicius@policija.lt arba skubios pagalbos tarnybų telefonu 112.