Šokiruojanti istorija: gydytojas melavo moterims, kad gali jas išgydyti nuo vėžio, jei jos sutiks su juo pasimylėti

Šokiruojanti istorija: gydytojas melavo moterims, kad gali jas išgydyti nuo vėžio, jei jos sutiks su juo pasimylėti
Pasaulis
@Stop kadras
Reporteris Austėja Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

60 metų gydytojas ginekologas buvo nufilmuotas, pasakojantis paciente apsimetusiai aktorei, kad ji serga žmogaus papilomo virusu (ŽPV), kuris gali sukelti vėžį. Vyras teigė, kad jis gali išgydyti virusą, tačiau reikia su juo pasimylėti.

Italų ginekologas atsistatydino po to, kai išaiškėjo jo elgesys su pacientėmis. Slaptas Italijos televizijos žurnalistų tyrimas užfiksavo gydytoją Giovanni Miniello pusnuogį su paciente viešbutyje.

Pranešama, kad 33 metų moteris kreipėsi į jį dėl savo vaisingumo problemų. Kaip teigė moteris, gydytojas nuo pat pradžių buvo neprofesionalus, palietė jos krūtis be jokio paaiškinimo. Gydytojas pacientei pasakojo, kad jam patinka moterys su mažomis krūtimis.

Po tyrimų jis pacientei pasakė, kad ji turi žmogaus papilomo virusą (ŽPV), kuris plinta lytiniu keliu ir gali sukelti vėžį. Vėliau paaiškėjo, kad tyrimas buvo neigiamas, o ginekologas melavo.

Gydytojas tvirtino, kad lytiniai santykiai su juo suteiktų jai imunitetą, nes jis yra pasiskiepijęs nuo papilomos viruso. Viešbučio kambaryje gydytojas nusirengė, sakydamas, kad po lytinių santykių su juo moteris bus išgydyta.

Paciente apsimetusi aktorė gydytojo paklausė apie apsaugą sekso metu, tačiau gydytojas atsakė, kad ji nereikalinga. Anot jo, tuomet ji negautų naudos iš antikūnų, jei jis būtų užsidėjęs apsaugą.

Kol dar niekas nespėjo įvykti į kambarį įėjo žurnalistas ir nustebino pusnuogį 60-metį ginekologą.

Po šio žurnalistų tyrimo apie gydytojo netinkamą elgesį gauta dešimtis pranešimų, prokurorai pradėjo tyrimą dėl įvykusių incidentų.