„Sodra“ paskelbė konkursą Panevėžio skyriaus vadovo pareigoms užimti

1f5d67f3743dbba466991ac194660909193a2c01
Panevėžys
BNS/Fotobankas nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

„Sodra“ paskelbė konkursą Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Panevėžio skyriaus direktoriaus pareigoms užimti.

Pasak „Sodros“, prie komandos prisijungęs naujas direktorius vadovaus 740 valstybės tarnautojų ir darbuotojų komandai, kontroliuos įstaigos funkcijų atlikimo kokybę, savalaikiškumą ir atitikimą veiklos sričiai keliamiems reikalavimams, valdys įstaigos išteklius bei atstovaus skyriui.

Kandidatas privalo turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą magistro kvalifikaciniu laipsniu, ne mažiau nei du metus vadovaujamo darbo patirties. Privaloma mokėti anglų kalbą ne žemesniu nei B1 lygiu. Taip pat privalu atitikti teisės aktuose nustatytus reikalavimus, būtinus suteikiant teisę dirbti ar susipažinti su įslaptinta informacija.

„Sodros“ Panevėžio skyrius užtikrina teisingą duomenų apie draudėjus, apdraustuosius asmenis ir išmokų gavėjus tvarkymą, rūpinasi priskaičiuotų valstybinio socialinio draudimo įmokų, privalomojo sveikatos draudimo įmokų, Garantinio fondo įmokų ir Ilgalaikio darbo išmokų fondo įmokų, delspinigių, palūkanų ir baudų surinkimu ir išieškojimu, nurodoma išplatintame pranešime.

Taip pat pažymima, kad siūlomas atlyginimas – 4 160 eurų neatskaičius mokesčių. Prašymą į atranką galima teikti Valstybės tarnybos portale. Pretendentai prašymą dalyvauti konkurse ir dokumentus turi pateikti ne vėliau kaip iki šių metų spalio 13 dienos imtinai.