„Sodra“ atsiprašo dėl klaidingų pranešimų

Lietuva
BNS/Fotobankas nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Antradienį ryte dalis Lietuvos draudėjų gavo klaidingus pranešimus apie nepateiktus pranešimus „Sodrai“. Kaip skelbiama pranešime žiniasklaidai, klaida įvyko dėl programinės įrangos atnaujinimo darbų. Draudėjų ir buhalterių „Sodra“ atsiprašo už sukeltus nepatogumus.

Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) pranešimus, kuriuose pateikiama praėjusio mėnesio informacija apie priskaičiuotus atlyginimus ir įmokas „Sodrai", draudėjai turi pateikti iki mėnesio 15 d. „Sodra“ siunčia standartizuotus pranešimus draudėjams apie SAM pranešimų pateikimą, siekdama informuoti ir priminti apie veiksmus, kuriuos draudėjai turės atlikti. Tačiau antradienį išsiųsti „Sodros“ pranešimai pasiekė ir tuos draudėjus, kurie jau yra pateikę visus reikiamus duomenis.
 
„Apgailestaujame, kad atsiradę sutrikimai suklaidino draudėjus ir buhalterius bei apsunkino jų darbą. Sutrikimai yra identifikuoti ir dedame pastangas, kad jie daugiau nepasikartotų. Atsiprašome už patirtus nepatogumus“, – sako „Sodros“ direktoriaus pavaduotojas Jerzy Miskis.
 
Visus draudėjų prašymus bei pranešimus rekomenduojama teikti prisijungus prie asmeninės „Sodros“ paskyros draudėjui.