Šlykščiausi Zodiako ženklai: kas turi nepakenčiamą charakterį?

Šlykščiausi Zodiako ženklai: kas turi nepakenčiamą charakterį?
Lietuva
Freepik.com nuotr.
Reporteris Austėja Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Turbūt per gyvenimą visiems teko susidurti su žmonėmis, su kuriais paprasčiausiai yra neįmanoma bendrauti. Šie žmonės mėgsta kurti dramas ir rūpesčius, kad ir kur būtų. Su jais ne tik sunku bendrauti, bet gana erzina ir siutina kartu būti. Astrologai sudarė Zodiako ženklų sąrašą, su kurių atstovais bendravimas yra itin sudėtingas.

1. Skorpionas

Jei kas nors stos šio Zodiako ženklo kelyje, jie to netoleruos. Skorpionai yra nuožmūs ir manipuliuojantys žmonės, kurie niekada neprisitaikys prie jokios situacijos, nebent jiems tai bus naudinga. Jie niekada nesileis į kompromisus, sukeldami daug sunkumų kitiems žmonėms. Ir Dieve pasigailėk tų, kurie supykdis Skorpioną, nes jis užkurs jums tikrą pragarą.

2. Vandenis 

Šio Zodiako ženklo atstovai gali atrodyti labai draugiški ir paprasti, bet iš tikrųjų taip nėra. Su jais kartais sunku bendrauti, nes jie labai jautrūs ir ne itin empatiški žmonės. Niekada nesužinosite, apie ką galvoja šis ženklas, bet vis tiek Vandeniai tikisi, kad visi žinos, ką jie galvoja.

3. Mergelė

Mergelės gali būti labai aršūs ir nemalonūs žmonėms, kurie mėgsta kitus kritikuoti. Šie Zodiako atstovai laikomi savanaudiškais ir nedraugiškais žmonėmis, kurie mėgsta kitus smerkti. Mergelės gali kitą žmogų priversti jaustis nepilnavertišku vien dėl to, kad pajustų esantys viršesni už kitus.

4. Dvyniai

Dvyniai apsimeta, kad yra įskaudinti ar išsigandę, kad atkreiptų dėmesį tuo metu, kai jo negauna. Išlaikyti jų dėmesį yra didelė užduotis, nes jie yra nuolat išsiblaškę. Šio Zodiako ženklo atstovai pavers jūsų gyvenimą vaikščiojančia katastrofa.

5. Avinas

Šie Zodiako ženklai visada ieško muštynių, ginčų ir konfliktų, prie kurių galėtų prisijungti. Jiems nerūpi kiti žmonės, nes Avinams prioritetas yra patys jie. Jie neturi kantrybės ir niekada nepripažins savo klaidų, o kaltę mėgsta suversti kitiems.

Redakcija rekomenduoja