Šlienavoje atidarytas modernus sporto aikštynas

img_4391
Kaunas
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Kauno rajono savivaldybė

Šlienavos pagrindinėje mokykloje baigėsi metus trukę darbai – bendruomenei pristatytas atnaujintas stadionas ir sporto aikštynas. „Šiandien dar kartą parodėme, kad ne žodžiais, bet darbais mylime savo kraštą. Esame mokykloje, kuri turi gražią istoriją, besitęsiančią jau 115 metų. Net 29-erius metus ši įstaiga yra viena iš lyderių tarp sveikatą stiprinančių mokyklų Lietuvoje. Šis gražus projektas – tai investicija į mūsų ateitį, mūsų vaikus ir bendruomenę“, – šventės metu kalbėjo Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.

Savivaldybės vadovai atnaujinto stadiono ir sporto aikštyno proga Šlienavos pagrindinės mokyklos direktoriui Aurimui Radzevičiui įteikė naujų kamuolių.
 
Tvarkant stadioną atlikta gausybė darbų: rekonstruota futbolo aikštė, įrengta dirbtinė danga, pastatyti stacionarūs futbolo vartai, kamuolių gaudyklės. Stadione įrengta moderni lietaus surinkimo sistema, LED apšvietimas, vaizdo stebėjimo sistema.
 
Šalia aikštės įrengta 100 vietų tribūna žiūrovams, nuotoliniu būdu valdoma švieslentė. Sutvarkyti bėgimo takai, įrengta šuoliaduobė su uždengimu ir smėlio gaudyklėmis, paplūdimio tinklinio aikštelė, pėsčiųjų takai.
 
Naujajame sporto aikštyne įrengta daugiafunkcinė sporto aikštelė, lauko treniruokliai, riedlenčių platforma, stalo teniso ir šachmatų stalai.
 
Darbų rangovas UAB „Kelminta“.
 
Stadiono atidarymo šventėje nuotaikingus pasirodymus dovanojo Garliavos gimnastikos ir laisvalaikio studijos SIKSTA sportininkės (vadovė Laura Kimantienė), MINI cirkas su šuniukų diskoteka.
 
Stadiono veją pirmieji išbandė jaunieji sportininkai – atidarymo metu vyko rungtynės tarp FK „Girionys“ ir FK „Garliava“.