„Skycop“ krepšininkai iškovojo pergalę po dviejų pratęsimų

LKL/BNS nuotr.

Reporteris UgnėŠaltinis: Etaplius.lt

65687

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate šeštadienį Prienų „Skycop“ komanda namuose po dviejų pratęsimų 96:93 (22:13, 19:11, 12:18, 12:23; 13:13, 18:15) įveikė Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkus.

Trečiojo kėlinio pradžioje aikštės šeimininkų pranašumas siekė 21 tašką (49:28), tačiau Kėdainių komanda iki ketvirčio pabaigos priartėjo 42:53, o pasibaigus pagrindiniam susitikimo laikui, švieslentėje degė lygus rezultatas 65:65. Per papildomas 5 min. nugalėtojas taip pat nepaaiškėjo (78:78). Vis dėlto antrajame pratęsime sėkmė lydėjo prieniškius.

Prienų komandoje Michaelas Bruesewitzas (7 atk. kam., 8 rez. perd.) surinko 21 tašką, Ovidijus Varanauskas - 20, Anthony Lee pridėjo 19 taškų.

Kėdainių ekipai 26 taškus pelnė Adonte Parkeris, 22 - Gabrielius Maldūnas, 14 - Regimantas Miniotas (17 atk. kam.), 11 - Ignas Labutis.

„Skycop“ (5 pergalės/10 pralaimėjimų) turnyro lentelėje užima aštuntąją vietą, o „Nevėžis“ (2/13) yra dešimtas.