Skuodo gyventojo namuose rasti du ginklai, apie 25 litrai naminės (papildyta)

Skuodo gyventojo namuose rasti du ginklai, apie 25 litrai naminės (papildyta)
Skuodas
BNS/Fotobankas nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  BNS

Skuodo gyventojo namuose galimai rasti du šaunamieji ginklai ir apie 25 litrai skysčio, skleidžiančio specifinį naminės degtinės kvapą.

Kaip pranešė Klaipėdos apskrities policija, antradienį gautas pranešimas, kad apie 14.24 val. Skuode, Vilniaus gatvėje, aplinkos apsaugos specialistai 1967 metais gimusio vyro namuose ir pagalbinėse patalpose aptiko maždaug 25 litrus skysčio, skleidžiančio specifinį naminės degtinės kvapą.

Policijos duomenimis, vyro namuose taip pat rasti du šaunamieji ginklai be registracijos numerių.

Anot aplinkosaugininkų, pareigūnai į Skuodą atvyko turėdami informacijos, kad asmuo gamina konservus iš laukinių gyvūnų mėsos ir jais prekiauja.

„Apžiūrint ūkines patalpas, radinių padaugėjo. Kadangi buvo rasti septyni tinklai, automatinis ginklas, graižtvinio šautuvo vamzdis su spyna, naminės degtinės ir nešaunamųjų ginklų, į pagalbą išsikvietėme policiją“, – Aplinkos apsaugos departamento pranešime cituojamas Klaipėdos Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnas Mindaugas Salys.

Įvykio vietoje taip pat aptikta sprogmenų, todėl iškviesti „Aro“ pareigūnai. Skuode buvo įvestas planas „Skydas“.

Pradėti trys ikiteisminiai tyrimai dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo ir dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis.