Skuodiškius sostinėje lydėjo sėkmė

Skuodas

Etaplius.ltŠaltinis: Skuodo rajono savivaldybės inf.

291490

Vilniuje į mokslo ir technologijų parką „AeroCity Tech Valley“ vykusį tarptautinį rankų lenkimo čempionatą Sergej Maslobojev taurei laimėti buvo nuvykusi ir Skuodo atviro jaunimo centro komanda, vadovaujama laikinai įstaigos direktoriaus pavaduojančios vadovės Indrės Budrikienės.

Čempionate dalyvavo per 180 sportininkų, savo jėgas išbandžiusių keliose svorio kategorijose, nors užsiregistravusių dalyvių būta 233. Į šį tarptautinį čempionatą buvo atvykę savo šalių čempionai/svečiai iš Latvijos, Lenkijos, Kirgizijos bei Baltarusijos, Europos ir pasaulio čempionai.

Skuodo atviro jaunimo centro komandai kaire ir dešine ranka 18 metų amžiaus grupėje ir 65 kg svorio kategorijoje pirmas vietas pelnė Erika Lažauskaitė.

Antras vietas 18 metų 60 kilogramų svorio kategorijoje pelnė Karolis Eitutis (dešine ranka) ir

Eringas Jucys (kaire ranka). Rolandas Latišas, 23 metų vyrų/jaunimo 90 kg svorio kategorijoje kaire ranka pelnė trečiąją vietą.

Moterų PRO +75 kg svorio kategorijoje dešine ranka 1, o kaire ranka 2 vieta bei turnyro absoliučios nugalėtojos laurai teko Indrei Budrikienei.

Labai arti prizinių vietų buvo rankų lenkikai Juozas Paulauskas, Viktoras Kontrimas, Deivydas Poškys.

Čempionate, kuriame netrūko adrenalino, emocijų ir azarto, su pasiekusiais pergalių mielai fotografavosi šio tarptautinio renginio organizatorius Lietuvos boksininkas, kikboksininkas ir mišrių kovos menų kovotojas Sergej Maslobojev.