Skuode lankėsi aplinkos ministras S. Gentvilas: išsakyti kritiką bei pasiūlymus turėjo galimybę visi Skuodo rajono gyventojai

1-10
Skuodas
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Skuodo rajono savivaldybės inf.

Skuodo rajono savivaldybėje lankėsi LR Aplinkos ministras Simonas Gentvilas.

Susitikime dalyvavo meras Stasys Gutautas, vicemerė Inga Jablonskė, Seimo nariai Antanas Vinkus, Valius Ąžuolas, Savivaldybės Administracijos Statybos, investicijų ir turto valdymo skyriaus vedėjas Vygintas Pitrėnas, UAB „Skuodo vandenys“ direktorius Virgilijus Radvilas.
 
Diskusijos metu buvo aptarti klausimai, susiję su statybos techninės priežiūros apžiūra, vyr. architekto kvalifikacinių reikalavimų keitimo, teisinio reguliavimo, kuris leistų architektui dirbti vienoje ir daugiau savivaldybių. Taip pat aptarti regioninės pažangos priemonės „Didinti geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų prieinamumą“, srutų išpylimo į laukus termino, medžiojamųjų gyvūnų padarytos žalos atlyginimo metodikos, laukinių paukščių daromos žalos, lietaus ir nuotekų įrenginių įrengimo mažesnėse kaimo gyvenvietėse nei 2000 gyventojų, saulės elektrinių statybos dirbamoje žemėje, užtvankų ardymo, Aplinkos ministerijos priimtų sprendimų diskriminuojančių kaimo žmones problemos.
 
Po pietų į susitikimą su LR Aplinkos ministru Simonu Gentvilu, seimo nariais Antanu Vinkumi ir Valiumi Ąžuolu buvo pakviesti visi Skuodo rajono gyventojai. Susitikimo metu gyventojai Aplinkos ministrui išsakyti savo pastebėjimus, kritiką, pasiūlymus, lūkesčius bei uždavė jiems aktualius klausimus.
 
Po diskusijų ministras apsilankė Šauklių riedulyne kur ir susitiko su Žemaitijos saugomų teritorijų direkcijos atstovais ir aptarė Šauklių riedulyno-kadagyno tako projektavimo tolimesnius žingsnius.