ŠKM 2023. Dėmėsio! Į biblioteką nusileido ateivis

jovita mazina SAVB
Šiauliai
Tomas Pauliuščenka Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Spalio 23 d., pirmadienį, 14.30 val. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Didžiojoje skaitykloje vyks Jovitos Mazinos knygos „Kajaus ir Ateivuko kelionė į Burbuliandiją“ pristatymas ir užsiėmimas vaikams su animatoriais.

Esu Jovita Mazina. Kartu su vyru auginu sūnų Majų ir dukrą Milaną – didžiausius savo svajonės kurti vaikams įkvėpėjus ir palaikytojus. Sekdama jiems istorijas, stengdavausi sukurti ne tik įdomų pasakojimą, bet ir atsakyti į tuo metu vaikams rūpimus klausimus. Taip vieną dieną gimė Ateivukas – smalsus, linksmas personažas, tapęs vaikų numylėtiniu. Sykį, klausydami dar vienos istorijos apie Ateivuką, vaikai liepė šias pasakas užrašyti. Taip ir gimė mano pirmoji knyga vaikams ,,Kajaus ir Ateivuko kelionė į Burbuliandiją“. Knyga, kurioje pasakojama linksma ir svajinga istorija apie berniuko Kajaus ir Ateivuko draugystę bei jų nuotykius spalvingoje Burbuliandijos planetoje. Kajus, kaip ir bet kuris kitas berniukas, svajoja, fantazuoja, žaidžia ir patiria nuotykių. Jis nori pažinti ir suprasti didelį ir labai įdomų pasaulį, pilną neatsakytų klausimų. Ar dinozaurai egzistuoja? Ar svajonės tikrai pildosi? Ar skaniausio dalyko – ledų – galima gauti tiek, kiek norisi? Tegul ši knygelė pažadina norą atrasti nežinomus tolius, patikėti stebuklais ir primena mums, kad tikrą draugą galima sutikti labai netikėtai. Leiskimės kartu į nepaprastą kelionę!

Leiskimės drauge į nepaprastą kelionę!

Rašytoja Jovita Mazina

Renginys skirtas 5–9 metų vaikams!

 

Šis renginys – Šiaulių knygų mugės programos dalis. Visą mugės programą rasi interneto svetainėje https://siauliuknygumuge.lt/.