Skelbiami bendrojo priėmimo II etapo rezultatai

Šiauliai
Urtė Drąsutytė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Šiandien aiškėja dar vieno bendrojo priėmimo etapo rezultatai – skelbiami kvietimai studijuoti dalyvavusiems II priėmimo etape.

Šiemet, kitaip nei pernai, II bendrojo priėmimo etape galėjo dalyvauti ir nauji stojantieji. Šiaulių valstybinė kolegija (ŠVK) džiaugiasi, kad pakviestųjų į ŠVK šiame etape skaičius netgi šiek tiek didesnis negu pernai: šiemet šis skaičius siekia 60, 2018 m. buvo 53.

Gavusiųjų kvietimus studijuoti rugpjūčio 7 ir 8 dienomis laukiame kolegijoje – kviečiame atvykti pasirašyti studijų sutartį.

Šiuo metu studijų sutartis su Šiaulių valstybine kolegija jau yra pasirašę daugiau nei 320 asmenų.

Pretenduojantys į po pagrindinio bendrojo priėmimo etapo likusias laisvas vietas galės registruoti savo prašymus nuo rugpjūčio 12 d. iki rugpjūčio 15 d. ir dalyvauti papildomame priėmime. Šiame etape LAMA BPO informacinėje sistemoje bus teikiamas naujas prašymas, kuriame stojantieji galės nurodyti ne daugiau kaip 6 pageidavimus. Jau turintys pasirašytas sutartis valstybės finansuojamose studijų vietose ar gavę studijų stipendiją, papildomame priėmime prašymus galės teikti tik į valstybės nefinansuojamas studijų vietas. Kvietimai studijuoti bus skelbiami rugpjūčio 20 d. iki 12 val.

Papildomas bendrojo priėmimo etapas – paskutinė galimybė šiemet gauti valstybės finansavimą studijoms. Jei stojančiojo konkursinis balas siekia 4,3 ir vidurinio išsilavinimo pasiekimai atitinka minimalius reikalavimus, tačiau valstybės finansuojamos vietos kvietimo vis tik negauta nei I, nei II bendrojo priėmimo etape, papildomo etapo prašyme būtų pravartu nurodyti ir kitą finansavimo pobūdį – valstybės nefinansuojamą su studijų stipendija (vnf/st). Studijuojančiam vnf/st vietoje valstybė apmoka studijų kainos dalį, lygią norminei studijų kainai, o studentui telieka primokėti nedidelį kainos skirtumą.

Toliau tęsiamas ir tiesioginis ŠVK priėmimas, programų sąrašą galite rasti ČIA. Laukiami ir stojantieji į Automobilių techninio eksploatavimo, Mechatronikos ir Multimedijos technologijų studijų programas. Prašymai priimami Priėmimo tarnyboje kasdien darbo dienomis.

Norintys studijuoti asmenys, kurie nesiekia nustatytų minimalių reikalavimų, taip pat kviečiami kreiptis į kolegijos Priėmimo tarnybą individualiai konsultacijai. Konkursinį balą pakelti gali nebūtinai tik perlaikyti valstybiniai egzaminai, bet ir, pavyzdžiui, išlaikytas tarptautinis užsienio kalbos egzaminas ar kiti papildomi nuopelnai.

Stojančiųjų konsultavimas

Darbo laikas: I–V nuo 9 iki 16 val. (be pietų pertraukos)

tel.: (8 41) 52 37 69, (8 41) 52 50 51, mob. 8 615 97 114

el. p. priemimas@svako.lt

Aušros al. 40, Šiauliai