Skelbiamas Naujosios perkėlos keleivių stoties rekonstrukcijos konkursas: rangovų bus ieškoma ir tarptautiniu lygmeniu

Klaipėda
BNS/Fotobankas nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

„Smiltynės perkėla“ skelbia atvirą tarptautinį viešąjį konkursą ir pradeda ieškoti rangovo, kuriam bus patikėta parengti darbo projektą bei statybos darbus, rašoma pranešime.

Kaip praneša „Smiltynės perkėla“, dabartinis Naujosios perkėlos pastatas statytas dar 1982-iais – jis baigia skaičiuoti jau ketvirtą dešimtmetį. Todėl natūralu, kad statinys ne tik pasenęs morališkai, bet jau ir nebeatitinka šiandienos poreikių.
 
Transporto paskirties pastatą – keleivių stotį – suprojektavo Studijos „Altitudės“ architektai Gerda Antanaitytė, Andrius Laurinaitis ir Aurimas Baužys.
 
„Techninį projektą su leidimu statybai gavome, rangovo parinkimo konkursas startavo. Tad naujas pastatas, ko gero, gali būti atidarytas po dviejų metų“, – sako įmonės vadovas Mindaugas Čiakas.
 
Suplanuoto pastato paskirtis – administracija, keleivių stotis, keltų aptarnavimas. Tai 3 aukštų ir dviejų korpusų 2.441 m² ploto statinys.
 
Pastate įsikurtų ne tik laivų remonto dirbtuvės, įmonės administracija, bet ir modernios klientų laukimo salės, bilietų kasos, kavinė su terasa į Kuršių nerijos kraštovaizdį bei biurai.