Skaičių magija moterims: sužinokite, kiek vaikų turėsite

mother-her-son-are-posing-studio-wearing-casual-clothes
Lietuva
Freepik.com nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Svajojate apie šeimos sukūrimą ir aplink bėgiojančias atžalas? Siūlome atlikti paprastą skaičiavimą ir sužinoti, kiek vaikų turėsite. Net jeigu ir netikite numerologija, pabandykite, tai puiki proga pažvelgti į savo ateitį.

Jeigu norite sužinoti, kiek vaikų turėsite, pirmiausia reikia atlikti lengvą skaičiavimą. Tereikia sudėti visus gimimo datos skaičius. Pavyzdžiui, jūs gimėte 1994 m. spalio 11 d. Tada skaičiuojame taip: 1+9+9+4+1+0+1+1. Gauname 26. Dabar sudedame ir šiuos skaičius. 2+6=8.  Pabandykite ir jūs! 

Belieka tik iššifruoti skaičių reikšmę.

Skaičius 1 rodo, kad turėsite du ar tris vaikus, tačiau nėštumas gali būti ne toks lengvas, kaip norėtumėte. Todėl šios moterys turėtų atkreipti dėmesį į savo sveikatą.

2 

Moterys, gavusios skaičių 2,  dėmesį sutelkia į savo karjerą. Todėl dažniausiai jų nėštumas būna vėlyvas ir vienintelis.

3

Galite turėti vieną ar du vaikus, bet nėštumas bus sunkus. Atkreipkite dėmesį į signalus, kuriuos siųs jūsų kūnas.

4 

Šis skaičius sako, kad moteris gali susilaukti dvynių arba trynių. Be to, galite turėti daugiau nei vieną daugiavaisį nėštumą.

Moterys, turinčios numerį 5, gali ištekėti kelis kartus ir susilaukti vaikų iš skirtingų partnerių. Dažniausiai jos tampa daugiavaikėmis mamomis. Galite turėti apie 5 vaikus.

6

Šešetuko moteris tiesiog sukurta šeimai. Jūs siekiate sukurti didelę šeimą, tad ir vaikų galite turėti daug. 

Šios moterys neskuba susilaukti vaikų, puikiai gyvena ir be jų. Jos geriau renkasi galimybę įsivaikinti jau paūgėjusią atžalą.

8

Moterys, kurių skaičius 8, retai tampa motinomis. Labiausiai tikėtina, kad niekada nesiryšite tapti mama. Tačiau tai nereiškia, kad dėl to vėliau nesigailėsite.

Šis skaičius rodo, kad galite turėti du vaikus – berniuką ir mergaitę. Gali būti pametinukai ar dvyniai. 

 

Parengta pagal užsienio spaudą