Širvintų ugniagesiai kviesti ne vien gesinti gaisro: pranešta apie eismo įvykį ir iš bokštelio nusileisti negalintį žmogų

63eb91079e52d20230214zged005
Širvintos
BNS Fotobanko nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos inf.

Praėjusią savaitę ugniagesiai gelbėtojai Širvintose ir rajone turėjo darbo. Jų prireikė ne vien tik gaisrų gesinimui.

Sausio 28 dieną, 11.11 val., gautas pranešimas, kad Kabaldos kaime, Paširvinčio gatvėje, dega įmonės angaras, veržiasi juodi dūmai. Atvykus ugniagesiams, iš angaro rūko dūmai. Viduje įrengtoje katilinėje ir kabinete apdegė elektros laidai, aprūko patalpos. Gaisras užgesintas.

Sausio 29 dieną, 7.29 val., pranešta, kad kelio ruože tarp Gudulinės ir Jauniūnų kaimų nuo važiuojamosios kelio dalies į griovį nuvažiavo dvi transporto priemonės, viena sustojusi šalia. Dėl oro sąlygų kelias buvo labai nesaugus, slidu. Prispaustų ir nukentėjusių žmonių nebuvo. 

Tą pačią dieną, 14.31 val., Širvintose, Kriaušių ir Sodų gatvių sankryžoje pastebėti ant kelio išsilieję tepalai. Ugniagesiai panaudojo naftos produktų dispergatorius ir sutvarkė kelio dangą.

Sausio 30 dieną, 10.27 val., Širvintose, Kalnalaukio gatvėje atsukus dujų balioną maistui gaminti, pajaustas aitus dujų kvapas, o užsukus balioną girdimas šnypštimas. Atvykę ugniagesiai gelbėtojai atjungė ir laukan išnešė dujų balioną, išvėdino patalpas.

Tą pačią dieną 14.50 val. ugniagesiai gavo pranešimą, kad 6–7 metrų bokštelyje Kalnalaukio gatvėje užstrigo žmogus, jis negali nuleisti bokštelio. Atvykę gelbėtojai pastatė ištraukiamas kopėčias, maždaug 9 metrų aukštyje buvęs asmuo nulipo pats.