Širvintų SC riedulininkės laimėjo sidabro medalius

Širvintos

Borisas SockisŠaltinis: Širvintų raj. savivaldybės inf.

260989

Savaitgalį Panevėžyje ir Vilniuje pasibaigė 2023 m. Lietuvos moterų ir vyrų uždarųjų patalpų riedulio čempionatų B divizionų varžybos.

Panevėžyje mokytojos Aušros Janutaitės vadovaujamos Širvintų SC riedulininkės po įdomios, permainingos kovos rezultatu 3:2 palaužė Panevėžio „SC-HC Perkūnas“ komandą. Du įvarčius širvintiškėms pelnė Deimantė Vietrinaitė ir vieną pridėjo Viktorija Dalinkevičiūtė.

Paskutinių rungtynių su Šiaulių „Akademijos-1“ komanda metu buvo sprendžiama, kam atiteks čempiono titulas. Aikštelėje vyko aštri bekompromisė kova. Rungtynių pradžioje šiaulietės pirmavo rezultatu 2:0. Baigiantis trečiajam rungtynių kėliniui širvintiškė Deimantė Vietrinaitė ir Gustė Dabrovolskaitė išlygino rezultatą – 2:2. Ketvirtąjį kėlinį geriau žaidė šiaulietės, nugalėjusios rezultatu 5:2.

Kiti rezultatai:

Šiaulių „Akademija-1“–Šiaulių „Akademija-2“ – 4:2; Šiaulių „Akademija-2“–Panevėžio „SC-HC Perkūnas“ – 0:2.