Širvintų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centras skaičiuoja 20 veiklos metų

resize_1200x900_414491075_766417525303802_8508255174814113747_n
Širvintos
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Širvintų raj. savivaldybės inf.

Šaltą sausio 5-osios vakarą Širvintų kultūros centro salėje susirinkusius šildė nuoširdūs sveikinimai ir linkėjimai, kurie skriejo veiklos jubiliejų švenčiančiam Širvintų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centrui ir visai jo bendruomenei.

20 metų, per kuriuos nuveikta daugybė darbų, sėkmingai įgyvendintas ne vienas projektas, praplėstos paslaugos, pagelbėta daugybei rajono žmonių, šeimų, į bėdą patekusių ar krizę patiriančių gyventojų. Socialinių paslaugų centras per šiuos metus augo, tobulėjo, ne vienam tapo saugia užuovėja ir ištiesė pagalbos ranką, kad kasdienybė taptų šviesesnė ir lengvesnė.

Sveikinimo žodį tarė ir šventinį vakarą pradėjo žmogus, kuris žino, kiek visko reikia, kad paslaugos būtų suteiktos laiku ir kokybiškai, kad jos pasiektų kiekvieną, kuriam jų reikia, kad komanda veiktų išvien kaip kumštis – centro direktorė Neringa Lubytė-Stankevičienė.

Jubiliejuje dalyvavusi, simbolinę Širvintų rajono savivaldybės dovaną įteikusi merė Živilė Pinskuvienė sakė, kad jei 20 metų žmogui – pati jaunystė, tai įstaigai – jau įgytas stabilumas, aiškumas, uždirbtas pasitikėjimas ir pagautas veiklos pagreitis.

„Svarbi, reikalinga, visada šalia, klausanti ir girdinti – tokia yra Širvintų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro komanda. Komanda yra svarbiausia, nes tai, ką darote Jūs, kokią paslaugą teikiate žmogui, kokią žinią skleidžiate, labai priklauso nuo kiekvieno. Stipri vadovė, administracija, kiekvienas specialistas, kiekvienas darbuotojas, kiekvienas paslaugą gaunantis žmogus, rėmėjas, palaikytojas – tai atviras ratas, į kurį sukrenta ir profesionalumas, ir žmogiškumas, ir darbo sąlygos, ir aplinka,“ – sakė merė, pabrėždama, kad socialinių paslaugų centras, jo veikla ir paslaugos dar labiau stiprės ir plėsis. „Planai konkretiems projektams jau parengti. Tad nuoširdūs gimtadienio linkėjimai yra su aiškia plėtros perspektyva,“ – tvirtino Ž. Pinskuvienė.

Palinkėjusi sėkmės, santarvės ir stiprybės, Širvintų r. savivaldybės merė įteikė padėkas už ypatingas pastangas ir profesinį indėlį į įstaigos veiklą:

 • Buvusiai ilgametei įstaigos vadovei Aldonai Bubelevičiūtei;
 • Vyr. buhalterei Rūtai Lapinskienei;
 • Paslaugų šeimai padalinio atvejo vadybininkei Dianai Bakšanskienei;
 • Paslaugų šeimai padalinio socialinei darbuotojai, dirbančiai su šeimomis Jurgitai Žemaitienei;
 • Socialinės globos padalinio užimtumo specialistei Jūratei Žalkauskaitei-Lukanovai;
 • Socialinės globos padalinio virtuvės pagalbininkei Jolantai Gelažauskienei;
 • Krizių ir pagalbos teikimo namuose padalinio individualios priežiūros darbuotojai Rasai Dievulienei;
 • Dienos socialinės globos asmens namuose padalinio slaugytojo padėjėjai Rasai Kalabuckienei;
 • Globos centro darbuotojoms Ingridai Blažienei ir Gretai Židonytei.

Nuoširdūs sveikinimai ir simbolinės dovanos gražaus jubiliejaus proga pasiekė ir iš Lietuvos Respublikos Seimo. Širvintų r. gyventojams atstovaujančio Jono Pinskaus padėkos už pastangas, motyvaciją, ir svarią pagalbą žmonėms įteiktos:

 • Socialinių paslaugų centro direktorei Neringai Lubytei;
 • Direktoriaus pavaduotojai Ramūnei Kolosovienei;
 • Paslaugų šeimai padalinio socialinei darbuotojai, dirbančiai su šeimomis Audronei Raudeliūnienei;
 • Socialinės globos padalinio slaugytojai Rimutei Andrukonienei;
 • Krizių ir pagalbos teikimo namuose padalinio vadovei Elvyrai Karickienei;
 • Krizių ir pagalbos teikimo namuose padalinio individualios priežiūros darbuotojai Reginai Mikelkevičienei;
 • Dienos socialinės globos asmens namuose padalinio vadovei Vaidai Kvieskienei;
 • Dienos socialinės globos asmens namuose padalinio individualios priežiūros darbuotojai Vilmai Paulavičiūtei-Savickienei.

Renginio metu, kaip ir priklauso gimtadieniui, skambėjo daugybė sveikinimų ir nuoširdžių linkėjimų, kurie skleidėsi gėlių žiedais ir dovanomis iš socialinių partnerių – sveikatos įstaigų, seniūnijų, rėmėjų, ypatingą staigmeną – svarią 1000 Eur vertės dovaną, skirtą pagerinti įstaigos aplinką – įteikė Širvintų r. savivaldybės tarybos narių dauguma.

Gimtadienio šventę vainikavo ir šypsenas visiems dovanojo Edmundo Kučinsko koncertas. Renginį vedė ir puikią nuotaiką kūrė Eglė Piškinaitė.