Širvintų rajono savivaldybės Igno Šeiniaus viešoji biblioteka – geriausia Vilniaus regiono biblioteka

Vilnius
Reporteris Agnė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Baigiantis metams ką tik atsidariusioje Lentvario bibliotekoje buvo paskelbti geriausio metų Vilniaus regiono bibliotekininko konkurso „Riešutas“ laimėtojai. Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos prieš ketverius metus inicijuotas Vilniaus regiono bibliotekininkų konkursas „Riešutas“ šiemet vyksta jau ketvirtą kartą. Šis konkursas apžvelgia Vilniaus regiono metų bibliotekininkų darbus ir įvertina geriausiuosius. Kandidatus vertina Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos Regiono bibliotekų taryba.

„Riešuto“ pavadinimas kilo iš posakio „kietas riešutėlis“. Konkurse yra trys nominacijos – „Riešuto“ apdovanojimu įvertinamas geriausias Vilniaus regiono bibliotekininkas, „Graikinio riešuto“ apdovanojimas atitenka geriausiam Vilniaus regiono bibliotekos vadovui, o „Lazdyno riešuto“ prizas – geriausiai Vilniaus regiono bibliotekos komandai.

„Lazdyno riešuto“ prizo laimėtojai – Širvintų rajono savivaldybės Igno Šeiniaus viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo ir vaikų literatūros skyriaus komanda.

Apdovanojimas skirtas už bibliotekos vardo garsinimą vykdant projektinę veiklą ir pasiektus geriausius metų veiklos rezultatus.

Širvintų rajono savivaldybės Igno Šeiniaus viešosios bibliotekos direktorė Vaiva Daugėlienė džiaugiasi įvertinimu ir dėkoja kolektyvui už darbą.