Širvintos

Pexels.com nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Širvintų raj. savivaldybės inf.

263608

Praėjusį savaitgalį dėl geriausiųjų titulo skirtingo ilgio trasose rungėsi net 35 raitelių ir žirgų duetai.

Pirmą kartą Širvintose organizuotose ištvermės jojimo varžybose startavo raiteliai iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Telšių, Radviliškio, Trakų ir Širvintų rajonų.

Širvintų rajono savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės įsteigtą taurę 41 km distancijoje iškovojo Eimilė Kačinskaitė su žirgu Perliu. Apdovanojimą čempionams įteikė vicemerė Janina Pažusienė. 2 vieta atiteko Kornelijai Rubežiūtei su Kung Sanna, 3 vieta – ŽSK „Širvintų žirgai“ duetui Sandrai Bareckaitei su Pivonija.

Ištvermingiausiu varžybų duetu tapo Gabija Acutė su žirgu Prada, kurios sėkmingai įveikė 65 km distanciją!

24 km distancijos jojime 1 vietą laimėjo Akvilė Savickytė su Aru MB, 2 vietą – Auksė Dobrovolskytė su Taifūnu, 3 vietą – Agota Oniūnatė su Al Maliku.

17 km debiutantų (suaugusiųjų) rungtyje 1 vietą laimėjo Agnė Salmanavičiūtė su žirgu Chiricahua, 2 vietą – ŽSK „Širvintų žirgai“ atstovai Diana Jarmalavičienė su žirgu Miražu, 3 vietą – Agnė Žūkaitė su žirgu Koka ir ketvirtas liko dar vienas ŽSK „Širvintų žirgai“ atstovaujantis duetas – Julija Kačiauskaitė su žirgu Chosė.

17 km vaikų iki 14 m. rungtyje dvi pirmas prizines vietas iškovojo Kernavėje įsikūrusio žirgyno „Namelis prerijose“ atstovai: 1 vieta – Gaja Dambrauskaitė su žirgu Tagratu, 2 vieta – Uršulė Vysockytė su Tukanu. O 3 vieta atiteko Milanai Velavičiūtei su žirgu Rubinu.

Varžybų metu buvo organizuota rungtis mažiausiems raiteliams (iki 8 m.). Jie, lydimi suaugusiųjų, raitomis įveikė 4 km distanciją. Mažųjų raitelių rungtyje dalyvavo ir du širvintiškių duetai. Tai Evita Jarmalavičiutė su žirgu Miražu ir Domantas Jarmalavičius su žirgu Chanu Čingiu. Taip pat į 4 km trasą išjojo ir raiteliai su negalia, lydimi žirgus vedančių asistentų. Šią rungtį įveikė keturi duetai.