Širvintose ardoma kiek daugiau nei prieš pusmetį asfaltuota gatvė

Širvintose ardoma kiek daugiau nei prieš pusmetį asfaltuota gatvė
Širvintos
Neringa Tuškevičienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Vakar ir šiandien nerimsta gyventojai skambindami ir klausdami, kodėl ardoma kiek daugiau nei prieš pusmetį išasfaltuota Vilniaus gatvė. Kai kurie jų išsakė ir savo pastebėjimus dėl broko. Tačiau nesiimame spėlioti, kiek juose tiesos. Ofiacialų paklausimą ką tik parašėme savivaldybės administracijai, tad tikėtina, kad rytoj sulauksime išaiškinimo, kurį būtinai paskelbsime. O kol kas kalbiname kelis rajono tarybos narius ir klausiame: kodėl ardoma naujai asfaltuota gatvės danga ir kokios to priežastys?

ALYTĖ SKEBERIENĖ:

Sveiki, siunčiu atsakymą į telefoninę užklausą:

Apie priežastis, kodėl vėl skutamas kiek daugiau nei prieš pusmetį paklotas asfaltas, nesu informuota, nors gyventojų skambučių esu ir pati sulaukusi. Dar spalio mėnesį merė savo paskyroje gyrėsi, kad „ Širvintas rudenį puošia ne tik glėbiai spalvingų rudeninių lapų, bet ir intensyviai vykdomi darbai! Kol leidžia oras, kol tinkamos sąlygos. Vilniaus gatvėje darbai įsibėgėję daugelyje atkarpų – ties Policijos komisariatu, Kultūros centru, ligonine, bažnyčia. P. Cvirkos gatvės sankryžoje jau suformuotas įrengiamas eismo žiedas. Džiugu, kad prie finišo artėja pėsčiųjų ir dviračių tako įrengimo darbai Musninkų gatvėje! Šis takas sujungs Plento gatvės bei remontuojamos Vilniaus gatvės šaligatvius, tad saugiems pasivaikščiojimams Širvintos taps dar svetingesnės! Suprantu, kad darbai sukelia daug nepatogumų vairuotojams. Ypač rytais ir pavakary, kai baigiasi darbas. Todėl dar prireiks visų Jūsų kantrybės ir supratingumo. Juk tik pabaigus darbus pajusime, kad visa tai daroma saugesniam ir patogesniam kiekvieno čia gyvenančio ar besisvečiuojančio žmogaus gerovei“.

Jei prisiminsime, kiek užtruko centrinės estrados prie seniūnijos pastato darbai, kokia buvo jų kokybė, kiek kartų buvo asfaltuojamas ir klojamas-perklojamas pėsčiųjų takas palei tvenkinį, tai merės aprašomo finišo dar ilgai nesulauksime. Daugelis darbų mūsų rajone juk vyksta tik „papudravimo“ prieš kameras lygyje. Nors ta pudra kainuoja mums nemažus pinigus. O gal pudruotoja nekompetetinga, nes neteko matyti, kad Vilniuje tik sutvarkytos gatvės po pusmečio vėl būtų tvarkomos. Tad apie saugesnį ir patogesnį eismą vėl išdarkytoje žiedinėje P. Cvirkos gatvėje, Vilniaus gatvės atkarpose galim ir vėl tik pasvajoti. O kol kas važiuokime atsargiai, vairuokime atidžiai ir laukime tos pažadėtos GEROVĖS!, – rašė Alytė Skeberienė.

 

VIDMANTAS MATEIKA:

  Kas vyksta ir kodėl skutamas naujai paklotas asfaltas, sunku pasakyti. Aš manyčiau, kad galbūt taisomas brokas, kuris buvo padarytas skubant pakloti asfaltą prieš miesto šventę. Galbūt buvo susitarimas šventei pakloti asfaltą ir vėliau leista jį pataisyti? O gal atliktas darbas neatitiko suformuotos uždoties. Mes, tarybos nariai, nesame informuoti, tad negaliu ir pakomentuoti.

Papildyta 2022-05-12 d. 16.56 val. Širvintų rajono savivaldybės atsakymas: Atsakydami į Jūsų klausimus, informuojame, kad vyksta Vilniaus g. remonto darbai. Objektas nėra priduotas, o šiuo metu rangovas vykdo baigiamuosius darbus.

/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

/ Nuotraukos skaitytojų ir Alytės Skeberienės /