Širvintiškiai sporto centro riedulininkai iš Šiaulių grįžo su sidabro medaliais

Vilnius

Reporteris AgnėŠaltinis: Etaplius.lt

207820

Širvintų sporto centro komandos riedulininkai, vadovaujami mokytojo Romualdo Chmeliausko,  Lietuvos „B“ diviziono II rato pirmenybių paskutiniąsias rungtynes žaidė Šiauliuose.

Susitikimas su Kėdainių ŽRK buvo permainingas ir kovingas. Po 3 kėlinių rezultatas buvo lygus – 2:2.  Ketvirtajame kėlinyje širvintiškiai perėmė iniciatyvą į savo rankas, pelnė 4 įvarčius ir laimėjo rezultatu 6:4. Ši pergalė užtikrino Širvintų sporto centro auklėtiniams sidabro medalius.

3 įvarčius širvintiškiams pelnė Martynas Jonas Buzys, 2 – Lukas Raišys ir 1 pridėjo Danielis Kojis.

Paskutinėse rungtynėse su Vilniaus „Sostinės SM Tauras“ Širvintų vaikinai, panašu, nenusiteikė rimtai kovai, kiek atsipalaidavo ir pralaimėjo jas rezultatu 5:7. Paguodos įvarčius komandai pelnė Danielis Kojis (2), Kernius ir Lukas Raišiai bei Martynas Jonas Buzys.

Kiti rezultatai:

Šiaulių „Akademija“ – Vilniaus SŽK „Erta–Sostinės SM Tauras“ – 4:3 ir Vilniaus „Pietų meteoras“ – 6:2.

Vilniaus „Pietų meteoras“ – Kėdainių ŽRK – 4:4;