Sportas2018 m. Rugsėjo 26 d. 21:55

„Sintek-Jonava“ įveikė daugiau nei pusę savo komandos taškų pelniusių brolių Ballų ekipą

53954

Draugiškų rungtynių ciklą tęsianti Jonavos „Sintek-Jonava“ krepšinio ekipa namų arenoje sužaidė pirmąsias iš dviejų rungtynių su iš Jaunimo krepšinio asociacijos (JBA) lygos sudaryta geriausių JAV žaidėjų rinktine. Jonaviečiai po atkaklios kovos 144:140 (42:34, 31:27, 32:37, 39:42) įveikė brolių Ballų atstovaujamą ekipą.

Komandos dar sykį susitiks tarpusavyje šį savaitgalį Jonavoje vyksiančiame draugiškame keturių ekipų turnyre. „Sintek-Jonavos“ ir JBA lygos JAV rinktinės dvikova vyks šeštadienį Jonavos arenoje.

Jau pirmasis rungtynių leido suprasti, jog ši dvikova bus tikros taškų lenktynės. Po pirmųjų dešimties minučių jonaviečiai buvo susikrovę 8 taškų pranašumą ir pelnę net 42 taškus (42:34).

Antrajame kėlinyje komandų rezultatyvumas kiek krito, o „Sintek-Jonava“ savo pranašumą padidino iki dviženklio (73:61). Pirmoje mačo dalyje jonaviečių gretose siautėjo 22 taškus pelnęs Justas Furmanavičius.

Po didžiosios pertraukos JBA lygos JAV rinktinė bandė atkurti intrigą. Laimėję trečiąjį kėlinį svečiai prieš lemiamą ketvirtį atsiliko 7 taškais (98:105).

Ketvirtajame kėlinyje taikiklį labiau suderinę bei brolių vedami amerikiečiai buvo išsiveržę į priekį keturių taškų skirtumu (120:116). Visgi jonaviečiai sugebėjo susigrąžinti iniciatyvą ir iškovojo pergalę.

Naudingiausiu mačo žaidėju tapo 28 taškus pelnęs Jonavos klubo puolėjas Justas Furmanavičius. 26 taškus pridėjo Rimantas Daunys, 22 - Augustinas Jankaitis, 16 - Troy'us Franklinas.

JBA lygos rinktinei LiAngelo Ballas pelnė 40 taškų, o Lamelo Ballas - 35. 34 taškus surinko Curtisas Hollinsas.