Singapūras siūlo pirmąjį pasaulyje „katės kruizą“

close-up-portrait-beautiful-cat
Pasaulis
Freepik.com nuotr.
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Singapūre vietinė kruizų linija pradėjo specialų turistinį maršrutą kačių savininkams. „Tall Ship Adventures“ klientai dabar gali pasiimti savo pūkuotą šeimos narį į pirmąjį pasaulyje „katės kruizą“.

Kaip nurodyta oficialioje bendrovės svetainėje, kalbama apie savotišką neilgą kruizą, trunkantį 2,5 valandos. Jis vadinamas „Purrfect“, turint omenyje tobulumą, bet ir asociaciją į kačių murkimą.

Katės ir šeimininkai sės į prabangųjį „Royal Albatross“, kuriame įrengta kačių zona, kačių poilsio kambarys ir kačių hamakai. Kruizo metu 130 žmonių ir 15 kačių gali mėgautis prabangia saulėlydžio vakariene prie kurortinės Sentosos salos.

Pūkuotiems keleiviams bus pasiūlytas elitinis kačių maistas, gaminamas iš vištienos arba jautienos, o šeimininkų lauks vakarienė iš kelių gardžių patiekalų. Dabartinis meniu – krevetės, lašiša, vištiena ir šiame pasaulio regione populiarus pavlovos pyragas.

Be to, keleiviai gaus meistriškumo kursus apie kačių auginimo įgūdžius iš pirmaujančių kačių elgesio ekspertų.

Kruizas kainuoja nuo 225 dolerių suaugusiajam iki 750 dolerių dviem su privalumais. Už kates mokėti nereikia.

Keleivio instrukcijose nurodoma, kad kruizo metu visos katės turi būti prižiūrimos šeimininko ir saugumo sumetimais turi būti aprūpintos patogiomis petnešomis ir pavadėliu. Visi murkliai turi būti paskiepyti, kastruoti ar sterilizuoti, be parazitų ir vyresni nei keturių mėnesių, kad galėtų mėgautis saulėlydžio vaizdu.

Parengta pagal Unian.net