Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos abiturientams įteikti brandos atestatai

Šilalė
Šilalės rajono savivaldybės nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Šilalės rajono savivaldybė

Praėjusį penktadienį, liepos 21-ąją, Šilalės kultūros centre vyko brandos atestatų įteikimo Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos 81 laidos abiturientams šventė, prasidėjusi iškilminga mokinių eisena. Gimnazijos bendruomenė, tėveliai ir renginio svečiai išlydėjo į naują gyvenimo etapą 105 abiturientus, pasiruošusius atverti duris į kitokį, naują pasaulį ir jame įgyvendinti savo svajones, atrasti jame tikrąjį savo kelią.

Abiturientams, jų mokytojams ir tėveliams sveikinimo žodžius sakė gimnazijos direktorius Stasys Norbutas, Šilalės Švč. Pranciškaus Asyžiečio parapijos klebonas Saulius Katkus, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos direktorius Arūnas Aleksandravičius, Šilalės miesto seniūnė Eglė Straukienė ir Šilalės rajono savivaldybės meras Tadas Bartkus.

Meras, kreipdamasi į abiturientus, linkėjo jiems atrasti savąjį kelią, priimti visus gyvenimo siunčiamus iššūkius ir drąsiai siekti savo tikslų. 

Jis taip pat įteikė padėkas ir  vienkartines 200 eurų premijas dviem abiturientams, iš kurių vienas gavo po 100 balų anglų kalbos ir matematikos egzaminuose, o kitas 100 balų anglų kalbos egzamine.