Šilalės rajone jau greitai pradės kursuoti nauji elektriniai autobusai

20220118_125841
Šilalė
BNS / Fotobankas nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Šilalės rajono savivaldybė

Šilalės rajono savivaldybė informuoja, jog nuo gruodžio 4 d. UAB „Šilalės autobusų parkas“ pradeda vykdyti keleivių vežimą naujaisiais elektriniais autobusais.

Primename, jog naujus elektrinius autobusus Šilalės rajono savivaldybės administracija įsigijo įgyvendindama projektą „Funkcinės zonos Tauragė+ plėtros strategijos pirmaeilių veiksmų įgyvendinimas“.

Šilalės rajono savivaldybė skatina gyventojus atsisakyti asmeninio transporto ir keliauti su atsinaujinusiu viešuoju transportu.

Nauji elektriniai autobusai – tai priemonė, gerinanti viešojo transporto prieinamumą, o papildomi maršrutai leis greičiau ir patogiau pasiekti norimą tikslą.

Papildomas maršruto Šilalė-Tauragė-Šilalė reisas sudarys galimybę Šilalės rajono gyventojams pasiekti Tauragę ir šeštadieniais, o maršrutas Šilalė-Upyna-Bijotai-Kryžkalnis-Šilalė pagerins susisiekimą ir su kitais Lietuvos miestais.

Visas vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo elektriniais autobusais maršrutų sąrašas buvo patvirtintas Šilalės rajono savivaldybės tarybos sprendimu, o maršrutų tvarkaraščiai patvirtinti Šilalės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu. 

Kviečiame susipažinti su elektrinių autobusų tvarkaraščiais (atsidarys paspaudus ant pavadinimo):