Šilalėje įžiebta kalėdinė miesto eglutė

DSC5265-scaled
Šilalė
Šilalės rajono savivaldybės (Ievos Tvaronavičiūtės) nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Šilalės rajono savivaldybė

Ketvirtadienį vakare, Šilalės miesto skvere, vyko kalėdinės eglutės įžiebimo šventė. Po septynerių metų pertraukos Šilalę papuošė 12 metrų aukščio kėnis, kurį miestui padovanojo šilališkiai Onutė ir Henrikas Girčiai.

Pagrindinei miesto gatvei kalėdinę atmosferą suteikė trisdešimties eglučių alėja. Eglutes įvairios įmonės, įstaigos, organizacijos ir bendruomenės puošė pasakų personažų motyvais.

Jose apsigyveno puikiai visiems žinomi personažai iš pasakų – „Spragtukas ir pelių karalius“, „Eglė žalčių karalienė“, „Mažasis princas“, „Kaip Benas varles skaičiavo“, „Alisa stebuklų šalyje“, „Jonukas ir Grytutė“, „Kaip Grinčas Kalėdas vogė“ ir kt.

Kalėdų senelis ir nykštukai į šventę atvyko naujais elektriniais autobusais, kuriais turėjo progą pasivažinėti ir šventės dalyviai.

Šventinio renginio metu vyko kalėdinė mugė, karšta sriuba ir koše vaišino Maltiečiai, o Kalėdų pasaką kūrė Šilalės rajono kultūros centro, Šilalės meno mokyklos, šokių studijos „Salto“ atlikėjų pasirodymai.

Šventinio laikotarpio metu veiks Kalėdų paštas. Po eglutės įžiebimo šilališkiai ir miesto svečiai mėgavosi Iglės Bernotaitytės ir Tado Juodsnukio koncertu, fejerverkais ir kalėdine diskoteka su DJ NEKO.