Šiemet Joniškio miesto dienų tema – „DraugAukime“

Joniškis
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Joniškio rajono savivaldybė

Pasitinkant artėjančią vasarą, Joniškis tradiciškai pasitinka ir savo gimtadienį. Šiemet miesto dienos šventės tema – „DraugAukime“.

Šventės renginiai joniškiečius ir miesto svečius stebins visą savaitę. Miesto dienos šventė prasidės birželio 26 d. ir baigsis liepos 2 d. Tradiciškai renginių gausa pasižymės penktadienis ir šeštadienis. Renginių įvairovė leis pasirinkti ką pamatyti ir nuveikti visiems – nuo jaunimo iki senjorų.

Miesto gimtadienio renginių ciklas prasidės birželio 26 d. Šiaulių valstybinio kamerinio choro „Polifonija“ koncertu „Senoji Lietuvos dvarų muzika“ Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčioje. 

Šiemet joniškiečius ir miesto svečius džiugins ir pasirodymų pynę dovanos miestų-partnerių kolektyvai. Taip pat joniškiečiai turės galimybę prisiminti Joniškio šokių maratoną, kuris šiemet švenčia 30-metį. Joniškio kultūros centras kvies šventės dalyvius  prisijungti prie meninės iniciatyvos „Pinta Joniškio tapatybė“ ir nupinti Joniškį atspindintį gobeleną. Miesto gimtadienio metu veiks parodos, koncertuos meno mėgėjų kolektyvai, vyks edukacijos.

Muzikos mylėtojų džiaugsmui netrūks ir koncertų, kurie, kaip jau tapo įprasta, sulaukia didelio susidomėjimo. Koncertuos Šiaulių bigbendas kartu su atlikėja Monika Marija, savo šou pasirodymus surengs ir puikiai žinomi atlikėjai Monika Pundziūtė (Moniqué) bei Donatas Montvydas. Šventę vainikuos lazerių šou.

Joniškio sporto centras miestelėnams neleis nuobodžiauti ir kvies aktyviai praleisti laisvalaikį su šeimos nariais, tuo tarpu Joniškio kultūros centro gyvo garso grupė „Septem band“ su draugais paminės 10 metų jubiliejų.

Kviečiame joniškiečius prisidėti ir tapti savo miesto šventės dalimi, pagal galimybes skiriant finansinę paramą.

Paramos gavėjas: Joniškio rajono savivaldybės administracija, Livonijos g. 4, Joniškis, sąskaitos Nr. LT 75 4010 0404 0017 9710, bankas AB Luminor, banko kodas 40100. Pavedime būtina nurodyti paskirtį: parama Joniškio miesto šventei.

Išsami Joniškio miesto šventės „DraugAukime“ renginių programa bus paskelbta artimiausiu metu. Sekite naujienas!