Šiauliuose, Pramonės ir Serbentų gatvių sankryžoje, pradėti atnaujinimo darbai keis įprastą eismą

Šiauliai
A. Rutkausko nuotr.
Akvilė Batavičiūtė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Jau vakar Pramonės ir Serbentų gatvių sankryžoje buvo pradėtas naujas darbų ciklas, išmontuota dalis senųjų sankryžos šviesoforų. Iki darbų pabaigos eismas bus reguliuojamas šviesoforais, kurie veiks kitu režimu.

Šiaulių miesto ūkio ir aplinkos skyriaus infrastruktūros poskyrio vedėja Daiva Mačernė liepos 10 d. spaudos konferencijoje pranešė apie eismo pasikeitimus.

D. Mačernė minėjo, kad jau nuo vakar dienos eismas šiuo metu atnaujinamoje Pramonės ir Serbentų g. sankryžoje yra ribojamas. Jis vyksta viena eismo juosta ir viena kryptimi. 

Pasak jos, eismas organizuojamas keturiais laikinais šviesoforais ir keturiomis fazėmis: Pramonės g. nuo Tilžės g. visomis kryptimis, Serbentų g. nuo Dubijos g. visomis kryptimis, Pramonės g. nuo Bačiūnų g., visomis kryptimis ir Serbentų g. nuo Aukštabalio g. visomis kryptimis.

Eismui vykstant viena faze, kituose šviesoforuose dega raudonas signalas ir eismas nėra galimas. 

Vairuotojai jau dabar patiria nepatogumų. Ne piko metu sankirtoje susidaro spūstys, kurios smarkiai prailgina kelionės laiką.

„Prašome visus gyventojus pasirengti įvertinti pasikeitimus, galimus trukdžius ir įsivertinti reikalingą laiką“, – per spaudos konferenciją sakė D. Mačernė.

Darbus planuojama baigti iki rugpjūčio 11 d., vėliausiai – iki rugpjūčio 25 d. 

Po atnaujinimo darbų sankryžoje atsiras po dvi papildomas eismo juostas kiekviena kryptimi, nauja danga ir naujas šviesoforas.