Šiauliuose pradėjo veikti naujas „DPD Lietuva“ terminalas

Šiauliuose pradėjo veikti naujas „DPD Lietuva“ terminalas
Šiauliai
Vitalio Lebedžio nuotr.
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Šiaulių laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) įkurtuvės – šių metų pavasarį pradėtas statyti siuntų skirstymo terminalas ne tik baigtas, bet jau ir veikia. Atidaryme dalyvavęs Šiaulių meras dėkojo už naujas investicijas, kurios leidžia miestui augti.

Šiaulių LEZ naujakuriams, nepaisant sudėtingos geopolitinės situacijos ir sukrėtimų ekonomikoje,  projekto įgyvendinimui užteko 6 su trupučiu mėnesio. „DPD Lietuva“ siuntų terminalas pradėtas statyti šių metų balandžio 27 dieną, o lapkričio viduryje čia jau gabenamos ir skirstomos siuntos.

Naujojo „DPD Lietuva“ siuntų pristatymo centro plotas siekia beveik 2400 kv. m, jame įrengta 40 zonų, skirtų kurjerių mikroautobusų pakrovimui bei 10 sunkvežimių pakrovimo zonų. Terminale esanti nauja siuntų rūšiavimo linija leidžia įmonės darbuotojams paskirstyti 3 tūkst. siuntų per valandą. Paties sklypo plotas Šiaulių LEZ užima 2,8 ha.

Pasak „DPD Lietuva“ generalinio direktoriaus Roberto Vilkaičio, naujasis terminalas ne tik padės atliepti didėjantį siuntų pristatymo poreikį visoje šalyje, bet ir prisidės prie darbuotojų gerovės užtikrinimo.

„E. prekybos tendencijos ir nuosekliai augantys siuntų mastai byloja apie augančią siuntų pristatymo paklausą. Tad naujasis siuntų pristatymo centras pirmiausia leis ne tik užtikrinti sklandesnius vidinius procesus, bet ir padės išlaikyti itin aukštą pristatymo kokybę visoje šalyje. Be to, permainos neaplenks ir 70–ties mūsų darbuotojų, kurie kasdien galės džiaugtis dar geresnėmis darbo sąlygomis moderniame terminale“, – sakė R. Vilkaitis.

„Tikrai džiugu, kad visame pasaulyje žinoma kompanija įsitvirtina Šiauliuose ir dar turi solidžių plėtros planų ateičiai. Šiauliečių vardu noriu padovanoti jūsų verslui simbolinę obelaitę, tegul ji žaliuoja prie šio terminalo, tegul ji, kaip ir ši investicija, auga ir brandina vaisius. Stengiamės, kad Šiauliai taptų strategiškai svarbiu tašku. Šalia yra atnaujintas oro uostas, įrenginėjame ir visas kitas reikalingas komunikacijas, kad čia verslui būtų patogu ir gera. Tai didelis žingsnis visam Šiaulių miestui“, – kalbėjo Artūras Visockas.  

Į Šiaulių LEZ įsikūrusio terminalo statybą investuota 2,5 mln. eurų, dar apie 600 tūkst. eurų buvo skirta įrangos ir technologijų diegimui. Teigiama, kad naujasis siuntų skirstymo centras padės užtikrinti dar greitesnį ir kokybiškesnį pristatymą Šiaulių regione.

Užsak. nr. 99938