Šiauliuose pradedamas šildymo sezonas

10
Šiauliai
Freepik.com nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Šiaulių miesto savivaldybės inf.

Spalio 9 d. pasirašytas potvarkis dėl šildymo sezono pradžios, jame numatyta, kad šildymo sezonas Šiauliuose nedelsiant pradedamas švietimo ir socialinėse įstaigose, o savaitės pabaigoje – ir visame mieste.

Siekiant išvengti gyventojų susirgimų dėl smarkiai atvėsusių orų, šią savaitę pradedamas 2023 – 2024 m šildymo sezonas. Pirmiausia šiluma pasieks Šiaulių miesto švietimo biudžetines įstaigas, Šiaulių miesto savivaldybės globos namus, Šiaulių miesto savivaldybės vaikų globos namus, kompleksinių paslaugų namus ,,Alka“ ir Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų centrą. Šiose įstaigose radiatoriai ims šilti spalio 10 dieną, antradienį.

Kitiems vartotojams šildymo sezonas pradedamas nuo 2023 m. spalio 12 d., šildymą vartotojams įjungiant ne vėliau kaip iki 2023 m. spalio 13 d..

„Neabejotina, kad sveikata yra didžiausias žmogaus turtas, o žinant, kad spalio mėnesio šilumos kaina Šiaulių mieste, palyginus su praėjusiais metais, yra net 30 procentų mažesnė, nėra tikslinga ilgai laukti. Verta tausoti kiekvieno gyventojo, ypatingai vaiko sveikatą. Būtų neatleistina, jei dėl šaltų ir drėgnų patalpų žmonės imtų sirgti“, – komentavo Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.  

AB „Šiaulių energija“ Informuoja, kad yra pilnai pasiruošusi artėjančiam šildymo sezonui. Prognozuojama, kad šis šildymo sezonas bus 10-15 proc. pigesnis už praėjusį, priklausomai nuo kuro kainų bei šilumos poreikio.