Šiauliuose išskirtinis duetas: Arfa ir fleita atliks prancūzų kompozitorių kūrinius

Šiauliuose išskirtinis duetas: Arfa ir fleita atliks prancūzų kompozitorių kūrinius
Šiauliai
Iš asmeninio atlikėjų archyvo
Polifonija Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Lapkričio 10 dieną, 18:30 val. Šiaulių kamerinėje salėje „Polifonija“ prancūzų kompozitorių programą atliks H2F duetas: Arfininkė Aistė Baliunytė – Dailidienė ir fleitininkas Vytenis Gurstis.

H2F - jaunatviškas ir kūrybingas arfos ir fleitos duetas, muzikinę kelionę kartu pradėję prieš šešerius metus. Baigę studijas muzikos akademijose Paryžiuje, Londone bei Kelne, arfininkė Aistė Baliunytė ir fleitininkas Vytenis Gurstis sugrįžo į Lietuvą, šiuo metu kartu groja Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro orkestre. Tarptautinių konkursų laureatai virtuoziškai valdomų instrumentų garsais atskleidžia ir įprasmina gražiausių kompozicijų melodijas, naujai perteikia senųjų bei šiuolaikinių kompozitorių kūrybą. H2F tikslas ­– dueto muzikos viziją profesionaliai ir kūrybingai perteikti klausytojams.

Programoje girdėsite C. Debussy, J. Cras, J. Mouquet kompozitorių kūrinius.

„Laukia nuostabi, gili programa, tad žiūrovai turės galimybę atitrūkti nuo rudeniškos kasdienybės ir pajusti prancūziškos muzikos magiją, darniai sklindančią iš virtuoziškai valdomų instrumentų.“ - apie koncertą atsiliepia arfininkė Aistė Baliunytė-Dailidienė.