Šiauliuose iki metų pabaigos – dengtas padelio teniso kompleksas

Vaizdas1
Šiauliai
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius

Šiauliuose projektuojamas naujas sporto kompleksas – padelio teniso kortai, kuriuos numatoma uždengti pripučiamais kupolais, kad sportuoti būtų galima visus metus.

Iš viso bus įrengti 8 uždari ir 8 atviri (lauko) kortai. Apie 1,5 hektaro ploto sklypas, kuriame planuojamas naujas sporto kompleksas, yra prie Architektų gatvės. Projekte numatyta 50 automobilių stovėjimo vietų, dalis jų elektromobilių įkrovimui.

Šiauliams padelio kortų reikia jau seniai. Iš Ispanijos atvežtas sportas taip sparčiai išpopuliarėjo, kad jau priskaičiuojama per 100 kortų visoje Lietuvoje, o Šiauliuose turėjome tik vieną dengtą aikštelę.

Kortai skirti visuomenei, nuomojami, rezervacija bus vykdoma internetu. Bus organizuojamos treniruočių stovyklos, vaikų akademija, įtraukiami senjorai bei kitos Šiaulių miesto, rajono ir aplinkinių miestų bendruomenės.

Užmegzti ryšiai su treneriais iš Argentinos ir Ispanijos. Padelio bendruomenė – tai sportiški, azartiški, iššūkius mėgstantys žmonės, kuriems kokybiškas laikas ir puiki kompanija yra tokie pat svarbūs, kaip ir geras mačas.

Mūsų – projekto vystytojų – tikslas yra užtikrinti geriausias sąlygas padelio žaidimams, treniruotėms bei aukščiausio lygio turnyrams.

Daugiau informacijos www.siauliupadel.lt.

Reklama