Šiauliuose baigiamas šildymo sezonas

Šiauliai
Vitalis Lebedis Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Šiaulių miesto savivaldybė

Pasirašytas savivaldybės mero potvarkis dėl šildymo sezono pabaigos, jame numatyta, kad šildymo sezonas Šiauliuose baigiamas 2023 m. balandžio 19 - 21 d. Tiesa, yra numatytų išimčių.

Šiluma ir toliau bus tiekiama Šiaulių miesto švietimo biudžetinėms įstaigoms, Šiaulių miesto savivaldybės globos namams, Šiaulių miesto savivaldybės vaikų globos namams, Kompleksinių paslaugų namams „Alka“ ir Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų centrui. Pastarosioms įstaigoms šildymo sezonas bus užbaigtas atskiru sprendimu.

Gyventojams primename, kad šilumos vartotojai (vadovaujantis Lietuvos Respublikos šilumos ūkio įstatymo 13 straipsniu) turi teisę:

Nepažeidžiant nustatytų higienos normų nuspręsti baigti šildymo sezoną anksčiau ar vėliau nei sprendimą priima savivaldybės institucija.

Jeigu šilumos vartotojai nusprendė baigti savo pastatų šildymą kitu laiku, negu savivaldybių institucijų nustatyta šildymo sezono pabaiga, jie apie savo sprendimą praneša šilumos tiekėjui, o šis ne vėliau kaip per 2 darbo dienas sprendimą įgyvendina.