Šiaulių vyrų ir moterų žolės riedulio komandos – čempionės!

FOTO - Alfredas Pliadis

Šiaulių regbio ir žolės rieduli oakademija/Justinas VisockasŠaltinis: Etaplius.lt

305069

Šiauliuose paaiškėjo Lietuvos žolės riedulio čempionai! Aukso medalius iškovojo Šiaulių vyrų ir moterų žolės riedulio komandos. Vyrai čempionais tapo trečius metus iš eilės, o moterų komandai tai buvo jau 25-as čempionių titulas.

Po pirmų super finalo rungtynių Vilniuje, antrosios, kaip paaiškėjo ir lemiamos, vyko Šiaulių žolės riedulio stadione.

Pirmas rungtynes Šiaulių vyrų riedulio komanda „Ginstrektė-Akademija“ (trenerė Donata Grigienė) laimėjo 3:2 prieš Širvintų SK „Baltic Champs Ježvitas“. Antrose rungtynėse šiauliečiai dominavo ir iškovojo įspūdingą pergalę 7:0.

Sezonas buvo pilnas iššūkių: pradžioje išvyko pagrindinis komandos vartininkas, tada sudėtingas salės sezonas, tuomet vienas lyderių persikelia gyventi į kitą miestą. Bet vaikinams pavyko susikoncentruoti ir nei karto nepralaimėję (11 pergalių), jie užtikrintai tapo LT čempionais. Pakartosiu: nuoseklumas + darbas treniruotėse + jų lankomumas 90 proc. + disciplina = rezultatui. Turime daug gerų žaidėjų, bet svarbiausia, kad jie geba žaisti drauge. Pasitikiu vyresniais ir labai tikiu jaunimu. Artimiausias tikslas - išlaikyti komandos branduolį 80 proc., tokiu būdu kitais metais galima svajoti apie medalius Europos čempionate. Noriu padėkoti: kiekvienam žaidėjui, jų ratui, kurie palaiko, Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademija, Sporto miestas Šiauliai, kiekvienam sporto klubo “Ginstrektė” rėmėjui už sudarytas sąlygas, kurios leidžia pasiruošti ir pasiekti maksimalių tikslų“, - komentavo čempionų trenerė Donata Grigienė.

Na, o moterų čempionato nugalėtoja, net 25-ą kartą tapo Šiaulių „Ginstrektė-Akademija” komanda (treneris Vaidotas Vaičeliūnas). Šiaulietės pirmą serijos mačą Vilniuje 5:2 laimėjo prieš Vilniaus SM „Sostinės-Tauras“ komandą. Antrame finalo mače šiaulietės gan lengvai šventė pergalę 4:0 ir pasidabino aukso medaliais.

Šiemet nebuvo suklupimų, laimėjome viską, įskaitant ir finalo seriją. Džiaugiamės į komandą įsiliejančiu jaunimu, tačiau didžioji pergalių našta tenka mūsų pagrindinėms, labiausiai patyrusioms žaidėjoms. Dovilė Kuklienė - rezultatyviausia čempionato žaidėja, Donatai Grigienei įteiktas geriausios čempionato žaidėjos titulas. Merginos aukojasi, padeda komandai, rodo pavyzdį jaunimui. Puiki riedulio šventė Šiauliuose, dvigubas čempioniškas pasirodymas ir įrodymas, kad Šiauliai buvo ir išlieka žolės riedulio sostine. Tačiau tokį lygį ir stabilumą išlaikyti nebūtų paprasta, jei neturėtume tiek daug šaunių bendražygių. Noriu padėkoti visiems rėmėjams, partneriams, komandos personalui, Šiaulių žolės riedulio akademijai, visiems, kurie myli žolės riedulį ir prisideda prie mūsų pergalių“, - komentavo V. Vaičeliūnas.

Nors čempionatas jau baigėsi, geriausioms šalies žaidėjoms nebus kada ilsėtis. Jau netrukus prasidės pirmoji Lietuvos Hockey-5 rinktinės stovykla, o galutinis dešimtukas jau liepos 2-6 dienomis Lenkijoje dalyvaus Europos čempionate. Rugpjūčio mėnesį žolės riedulio rinktinės laukia Škotijoje vyksiantis atrankos į Pasaulio čempionatą atrankos turnyras. Lietuvos moterų rinktinėms vadovaus treneriai Vaidotas Vaičeliūnas ir Maksimas Tarasovas.